Červenec vlije klid do rozervaných duší a nabídne šanci na lásku

foto: Unsplash

Zdá se, že pro většinu znamení bude letošní červenec veskrze příjemný a pozitivní čas. Vypadá to, že by mohl být tím správným odrazovým můstkem k lepším časům. Především v soukromé rovině, což se ale později odrazí i na společenské úrovni či v kariéře.

Novoluní, které nastalo 6.7. brzy po ránu bylo důležité hlavně pro Raky. Tohle rodinné znamení má rádo klid a harmonické vztahy bez hádek a rozepří, což se odrazilo i na nás ostatních.

Všichni se začátkem prázdnin začneme více zajímat o své vztahy v rodině, nastane rovněž skvělá konstelace k urovnání dlouhodobých sporů a navázání nových přátelství. Celková atmosféra bude přát také novým láskám a setkáním, která velmi pravděpodobně budou trvalejšího rázu. I z obyčejných flirtů by tentokrát mohlo vzniknout něco vážnějšího. Nejsilnější vibrace nastanou s přicházejícím úplňkem, který nastane 21.7. v Kozorohu, což je další znamení, které dává přednost především rodině, přátelským vztahům i práci. Ta je pro Kozorohy velmi důležitá, proto je tu velká šance na zlepšení i v pracovní rovině, povýšení, přidání nebo úplně novou nabídku.

A co čeká jednotlivá znamení konkrétně? Pojďme se podívat, co na červenec prředpověděly hvězdopravecké karty vědmy Sandry Pavlů.

Rak (22.6. až 22.7.)

Láska a přátelství jsou pro vás životní oporou, na které vše stavíte. Vaše vlídná povaha vám nedovolí myslet příliš na sebe, hodně vám záleží na ostatních, jen byste to neměli dávat tolik najevo. Druzí to již berou jako samozřejmost, ale věřte, že kdybyste jim zmizeli z obzoru, byli by nešťastní. Jen vám to dost neříkají… Tohle léto vás zastihne v činorodé náladě, kterou bude dobré využít. Rozjeďte všechny plány, které se vám nastřádaly, vyřiďte všechny resty a s nadějí a optimismem hleďte směrem k budoucnosti. Nezklame vás. Přinese úspěch jak v pracovní sféře, tak i v té osobní. Vidím tu pro vás velkou šanci na utužení stávající lásek i vznik nových. Pozor si dávejte na nevěru, nemáte ji moc v povaze, ale pokušení kolem vás krouží… Raději zvažte, zda nebude lepší odolat.

Lev (23.7. až 22.8.)

Nemáte za sebou právě snadné období, ty změny vás stály hodně sil, ale to se teď zlepší. Za všechna příkoří, kterými jste si v poslední době museli projít, se vám dostane sladké odměny. Pocit vyčerpání začne rychle mizet a na obzoru je i nějaký zásadní obrat, v lásce nebo spíše v zaměstnání. Pokud se k němu postavíte čelem, setřesete všechen strach a rozhodnete se být sami sebou, čeká vás úspěch. Jen si dejte pozor na přehnaná rychlá hodnocení ostatních, ta vám leckdy u ostatních ubírají body a vy pak marně přemýšlíte, kde se stala chyba. Jinak se letošní červenec pro vás ponese v klidném duchu a pokud zrovna plánujete dovolenou, nešetřete na sobě, opravdu potřebujete vypnout a nabrat síly.

Panna (23.8. až 22.9.)

Pracovitost a soustředěnost, s kterou se ženete za úspěchem, se vám obvykle vyplácí, teď by ale bylo dobré trochu zvolnit. Některé věci se vyřeší lépe, když tolik netlačíte na pilu, občas to zkuste. Uvidíte, jak hezky to funguje. Nechte pro jednou vesmír, aby pracoval za vás. To platí především ve vztazích. To, co nejvíce chcete a po čem tolik toužíte, přijde samo a ve správnou chvíli. Dejte tomu čas. Vím, trpělivost není zrovna vaší silnou stránkou, ale tentokrát by vám mohla přinést vše a splnit i ta nejtajnější přání. V lásce máte zelenou, tohle léto bude patřit k těm, na které jen tak nezapomenete. Ve hře jsou zásnuby, svatba nebo znovuobnovený vztah plný vášně, o kterém jste si mysleli, že už je navždy ukončený. Není. Jen se musíte přestat bránit tomu, co je stejně nevyhnutelné.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Záležitosti, které se v uplynulých týdnech zdály neřešitelné, se pohnou kupředu, a tím správným směrem! Vám budou tento červenec hvězdy opravdu přát. Ve vztazích i v práci – tam, zdá se, ještě víc. Už je to na světě tak zařízené, že nic nepadá přímo do klína, ale o mnohé se musíme zasloužit. Vám ale nyní nastává kýžené období odměn. Sklidíte, co jste zasili a i když vše bude trochu jinak, než jste si plánovali, nakonec uznáte, že to tak mělo být a je to pro vás takto lepší. Nebojte se sklonit hlavu a omluvit se za některé neuváženosti, které jste v poslední době natropili, uleví se vám i ostatním. Odpuštění je základním kamenem dobrých vztahů a přináší tolik potřebnou úlevu a klid na duši. Pamatujte na to.

Štír (24.10. až 22.11.)

Nesplněné touhy, která vás už nějaký čas trápí, jen tak samy neodejdou, tady bude nutné aktivní zapojení z vaší strany. Čekat, že se vše vyřeší úplně samo, by bylo bláhové. Raději se k tomu postavte čelem a jednejte. To vám jde stejně ze všeho nejlépe, a navíc se vám hrozně uleví. Když zapojíte rozum a rozvahu, půjde to samo.  Pozor si dávejte hlavně na to, co komu říkáte a píšete, vaše důvěra by se tentokrát mohla dost nevyplatit, krouží kolem vás nějaká nerozvážnost, dost možná nevěra či nečekaný flirt. Zahraje na vaši ješitnost a vlastně vás hodně potěší, jen držte jazyk za zuby. Důvěra přímo volá po zradě, tak opatrně. V práci žádné výkyvy nečekejte, ale pozor si dejte na zdraví. Už moc dlouho se přepínáte, dovolená a odpočinek jsou doslova nutné.

Střelec (23.11. až 21.12.)

V práci to není úplně nejlepší, ale to se brzy změní. Na dohled je obrat o 180 stupňů. A právě vám by to mohlo přinést kýžené body. Jen zapomeňte na vrozenou skromnost a víc si věřte. Rozčilování se nad nespravedlností světa vám moc nepomůže. Raději se zaměřte na vše pozitivní, čeho už jste dosáhli. Toho špatného jste si vybrali už dost, a teď by mělo nastat mnohem příznivější období. I láska se tu objevuje, ale záleží hodně na vás, zda dokážete učinit první krok. Stávající vztahy budou vykazovat stabilitu, jen pamatujte, že tenhle červenec by mohlo dojít i k vyřešení dávných sporů, je proto ideální chvíle. Zahoďte svou ješitnost, klid v rodině za to stojí.Kozoroh (22.12. až 20.1.)

A to se to tak hezky rozjelo, že? Už to vypadalo, že tentokrát se na vás štěstí usměje v plné síle, ale on musí občas přijít nějaký mráček, abychom si toho slunka víc vážili. Přijde to, nebojte, jen by to chtělo netlačit tolik na pilu. Vidím tu nějakou nečekanou nabídku, která se spíš bude týkat podnikání či práce, ale některým Kozorohům by červenec mohl přinést i nečekaná překvapení. Pravděpodobně od někoho, koho už nějakou dobu znáte, ale nikdy by vás nenapadlo, že zrovna on(a) vám pomůže. Jenže cesty osudu bývají nevyzpytatelné a nikdy nevíte, odkud se na vás přízeň hvězd přižene. A k vás se valí přímo kosmickou rychlostí, tak hlavu vzhůru, ať vás to nesmete.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Vaše rodina i přátelé si vás cení jako poctivce, na kterého je za všech okolností spolehnutí a asi by je hodně překvapilo, kdyby to tak nebylo. Malé radosti si ale určitě dovolit můžete, naopak jsou právě teď víc než žádoucí. Člověk musí občas udělat krok do neznáma, aby zjistil, co je důležité a co může klidně oželet. Odvážným štěstí přeje a u vás to teď platí dvojnásob. Červenec vám nabídne mnohé radosti a byla by škoda je nepoznat a neprožít. Ve vztazích, zejména těch milostných, tu u vás vidím nějaké nedořešené záležitosti, možná by to chtělo podívat se na vše z druhé strany a zkusit se víc vcítit do partnera. Mnohé z toho, co bylo vyřčeno, dost pravděpodobně bylo myšleno trochu jinak, než jste to pochopili a na místě by bylo si vše vyjasnit.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Zvýšená citlivost je jistě na místě, ale zase to tak nepřehánějte. Máte sklony si vše moc brát, ale lidé často zapomenou během chvíle, co vám řekli a vy to v sobě nosíte ještě dlouhé dny či týdny. Povzneste se na to! Prázdniny jsou tu a s nimi pro vás přichází příznivé období plné příležitostí. Pravděpodobně budete řešit jedno důležité dilema, ale zase tak moc to neprožívejte, správná odpověď je ta, která vás napadla jako první. Vaše silná intuice moc dobře ví, co je pro vás nejlepší. Tak ji poslechněte a bude dobře. S láskou žádná trápení nečekejte a pokud jste singl, blýská se na lepší časy. Setkání, na které čekáte, se blíží, jen to bude chtít kapičku zdrženlivosti. Raději počkejte, až štěstí udělá krok vaším směrem samo.

Beran (21.3. až 20.4.)

V minulých týdnech jste se soustředili především na práci, ale trochu péče by zasloužily i vaše vztahy. Je čas se opět začít scházet a vidět kamarády, které jste nepotkali měsíce. Situace doma bude poměrně stabilní, nějaký malý spor tu vidím, ale půjde spíš o drobnost, nad kterou raději mávněte rukou. Trocha velkorysosti vám bude slušet a všichni okolo vás ji ocení. Schyluje se i k naplnění tajných přání. Ano, i těch, o kterých jste ještě nikdy nikomu neřekli a v srdci je nosíte už dlouho. Možná je tento červenec ta pravá chvíle skoncovat s tajnůstkářstvím a vyjít s pravdou ven. Vypadá to, že vás čeká i nějaká delší cesta, že by vytoužená dovolená? Doma zavládne harmonie, tak si ji užijte plnými doušky, však si to zasloužíte.

Býk (21.4. až 21.5.)

V příštích týden se budete cítit dostatečně silní na to, abyste učinili i závažnější rozhodnutí ohledně práce či vztahů. Nebojte se tnout do živého, odvaha se vám rozhodně vyplatí. Pro jednou omezte ohledy na ostatní a myslete také na své zájmy a přání. Pokud se setkáte s odporem, mluvte! Tím myslím opravdu mluvte, buďte maximálně otevření a řekněte, co si myslíte. Jen tak máte šanci se posunout dál. Dobrou zprávou je i to, že se vaše finanční situace konečně zlepší. Očekávat můžete nějaké peníze navíc a je vhodný čas udělat si soukromou inventuru vašich financí. Železná zásoba se vám v dalších týdnech bude hodit, tak zachovejte chladnou hlavu a zbytečně neutrácejte.

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Vaší silnou stránkou je intuice a poslechnout ji, bude nejdůležitější úkol, který si pro vás červenec připravil. Pokud máte už dlouho pocit, že byste se měli něčeho vzdát a připravit tak ve svém životě místo pro něco, či někoho nového, poslechněte ho. Než to ale uděláte, dopřejte si čas a nechte myšlenky jen tak volně plynout. Ta správná odpověď přijde. Drobná zaškobrtnutí berte jako výzvu k obnově sil, což platí i v zaměstnání. Problém, který vás už docela dlouho trápí (láska, že?), má poměrně jednoduché řešení, ale chce to nadhled a podívat se na vše z jiného úhlu. Pokud se vám zdá, že to nejde, obraťte se na někoho blízkého, komu důvěřujete, určitě vám neodmítne pomoc. Doplní vám onen pověstný poslední kamínek do mozaiky a budete překvapení, jak snadné rozhodnutí to nakonec bude.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související

Napsat komentář