Česká značka Jamie Collection razí trend univerzálnosti

Zamilovala si je i herečka Kateřina Pechová
foto: archiv firmy

Jarní novinky plné volnočasových outfitů… Jamie Collection postupně rozšiřuje své portfolio o další nositelné kousky.

České módní značky se na našem trhu etablují čím dál tím více. Jednou z těch, která stojí za pozornost je Jamie Collection, jejíž kolekce přesně zapadá do současného trendu pohodlí a univerzální nositelnosti. Což ale neznamená, že vás neobléknou třeba i na obchodní schůzku…

Ručně šité modely z kvalitní bavlny jsou pohodlné už na pohled. Není divu, že si je oblíbily i známé tváře. Novou kolekci nafotila např. herečka a zpěvačka Kateřina Pechová, která neváhala pro českou značku nadchnout i své kolegy z divadla.

“Miluji sportovní, pohodlnou módu. A tohle přesně Jamie Collection nabízí. Naprosto mě okouzlila na první dotek. Příjemné materiály, barvy a hlavně pohodlí. Navíc česká značka, za kterou stojí dvě energické, sympatické a inspirativní ženy. Koho jiného podpořit, než je. Vydaly se na nelehkou cestu v těžké době, a o to víc inspirativní svou odvahou pro mne jsou,” říká Kateřina.

V nabídce přibyly nové barvy teplákovek, různé typy bermud a kraťasů i nový střih populární vesty. Významně se rozšířila také kolekce pánské módy.

foto: archiv firmy

Jde o kousky, po kterých se naše zákaznice již nějakou dobu ptaly, nebo jsme samy cítily, že nám v našem portfoliu chybí,” popisují vznik kolekce její autorky Michala Smelíková a Jana Potůčková.  Více informací o novinkách naleznete na www.jamiecollection.cz.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související