Charlize Theron: Z blondýnky černovláskou. A omládla o 15 let

foto: Netflix

Názor, že s přibývajícími léty bychom měly své vlasy čím dál tím více zesvětlovat, protože blond omlazuje, postavila herečka Charlize Theron nedávno zcela na hlavu. V havraní hřívě to dříve něžné blondýnce neuvěřitelně sekne. A doslova omládla před očima.

Není to ani týden, co svět obletěla fotka, na které je Charlize Theron téměř k nepoznání. A vypadá skvěle, jako svá mladší sestra. Zafixovanou ji máme především jako blondýnku. Vyzkoušela už kde co, platinový odstín, medový, prosvětlené melíry… Ale jako tmavovláska je nepřekonatelná.

Pokud hledáte důkaz, že i radikální změna barvy vlasů může být jen ku prospěchu, tady je. Jen těžko si někdo herečku s jemnými rysy dovedl představit jinak než jako blondýnku. A tady to máte. Nádherně sytá černá hříva dokonale ladí s její světlou pletí a šedozelenýma očima. A opravdu znatelně omládla. Skoro až zázračně.

Zkušený chamleon

Charlize se ve zcela novém looku objevila na Africa Outreach Project Summer Block Party, jejíž cílem bylo podpořit programy prevence onemocnění AIDS. Svou dramatickou proměnou tu vzbudila náležitý rozruch. Pravda ale je, že to není zdaleka poprvé, kdy si takto s barvou svých vlasů pohrála. S pomocí své dlouholeté kadeřnice Adir Abergel si vyzkoušela už různé proměny. Například v roce 2019 se po sedmi letech, které strávila jako ryzí blondýnka, objevila při předávání Oskarů coby brunetka v krátkém mikádu. Vypadala v něm trochu přísně, ale zároveň hodně sexy. A v chystaném filmu Paula Feiga Škola dobra a zla (The School for Good and Evil), který má mít na Netlixu premiéru na podzim, ji uvidíme jako velmi atraktivní zrzku! Trailer už je na světě a ačkoli se v něm mihne jen na pár vteřin, její ohnivá záplava kudrlin je tu skutečně k nepřehlédnutí.

Romance s prvky fantasy, určená hlavně náctiletým, sleduje osudy mladé dívky Sophie, která se celý život nemohla dočkat toho, až ji unesou. Tam, kde bydlí, je to totiž běžné, každé čtyři roky se tu ztratí dvě děti. Nikdo neví proč, ale podle tradované legendy si tajemný školník ze Školy dobra a zla vybere vždy jedno dítě, které je předurčeno stát se kladnou pohádkovou postavou a to druhé záporákem. A zatímco Sophia má princeznovské ambice, její nejlepší kamarádka Agatha víceméně počítá s tím, že skončí u zloduchů. Jenomže to dopadne přesně naopak a obě holky se budou muset s nenadálou situací rychle vyrovnat. A taky zjistit, co to udělá s jejich kamarádstvím. 

Film vznikl na základě stejnojmenného románu Somana Chainaniho z roku 2013. Mladou dívku Sophii si zahraje Sophia Caruso, která má zkušenosti převážně z divadla. A její kamarádku Agathu zase tvář ze seriálů vysílaných na kanálech Disney Sofia Wylie. Na chodbách čarodějné školy se setkáme také s Kerry Washington (The Prom) a právě s Charlize Theron v roli ředitelky školy zla Lady Lesso.

Zdroj: www.marieclaire.com, evernever.com, www.netflix.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související