Dakota Johnson miluje „ošklivé“ boty

Bude návrat gumových bot novým trendem?
foto: Universal Pictures US

Kráska z populární série erotických filmů Padesát odstínů šedi, Dakota Johnson oprášila kontroverzní módní trend. Sundala své oblíbené mokasíny a obula si gumové dřeváky, které střídá podle nálady.

Stylovky Crocs zahájily svůj triumf už před mnoha lety. Přestože boty s gumovou podrážkou byly svými odpůrci přezdívány „ošklivé“, našli se nadšenci, kteří na ně nedají dodnes dopustit. A právě Dakota Johnson, stejně jako mnoho dalších hvězd, si pro tuto obuv vytvořili slabost.

Čím divnější, tím lepší

Dřeváky s kalhotovým kostýmkem? Proč ne! Dakota Johnson kombinuje „street styl“ s gumovými dřeváky a rozhodně to nevypadá špatně. Look volných proužkovaných kalhot, šedé vesty s námořnicky modrými dřeváky a volnými šaty nejen padne, ale je navíc super pohodlný.

foto: Belanciaga (1), Universal Pictures US (2)

Podpatek? Žádný problém

Od doby, kdy designérská značka Balenciaga objevila barevné gumové dřeváky, si stále více módních fanoušků pohrává s myšlenkou, pořídit si pár těchto pohodlných bot, na které je potřeba si trochu zvyknout. A někdy prostě musíte dát věcem trochu více času.

foto: Crocs (1), Stradivarius (2)

Balenciaga se tak spojila se značkou Crocs a společně vytvořily zcela nové pojetí nejpraktičtějších dřeváků na světě. Tyto lodičky ‚Madame‘ vyrobené z černé gumy mají perforovaný svršek a popruhy a logem. Nosit je tak můžete s mikinou s kapucí, dlouhými džínami či s večerními šaty. Je to zcela na vaší odvaze.

foto: Belanciaga (3)


Nový módní trend: Recyklace oblečení je stále více in

foto: H&M

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související