Dechové cvičení pro navození pohody a klidu

Prázdninová jóga s Jiřinkou
foto: Jóga Ateliér

Potřebujete se přes den nebo navečer na okamžik zastavit a dát si příjemnou a zdravou pauzu? Máme pro vás vedené dechové cvičení na pouhých 5 minut, které vám vrátí pohodu a klid.

Léto, prázdniny, dovolená… To jsou chvíle, kdy se chceme zastavit, odpočinou si, nadýchnou se! A přesně pro tyto chvíle máme pro vás dechové cvičení, která vás nejen zklidní a uvolní, ale také vám dodá energii a dobrou náladu. Jen to zkuste a uvidíte, jak báječně to funguje. Stačí si najít pro sebe najít klidný koutek, nenechat se nikým a ničím rušit a užít si tu chvíli. Pro sebe! Zasloužíte si to.

Pohodlně se posaďte na židli nebo na zem a jemně protáhněte krk, ramena a záda, jak potřebujete. Pak už si jen pusťte video, lektorka jógy Jiřinka Dobrovolná se o vás postará. Jen poslouchejte její hlas a nechte se vést…

Užijte si svůj dech, užijte si svůj den a ať se vám daří! 🙏

Kdo je Jiřina Dobrovolná?

Lektorka jógy, máma dvou dětí, často v černé, ale s koutky nahoru. Vede lekce jógy na pohodu, pro správnou kondici těla i mysli. S respektem a empatií.

Jógu i protažení si s ní si můžete užít pod křídly Jóga Ateliéru nebo také na www.jirinadobrovolna.cz, na YouTubena Facebooku.

Chcete si zacvičit pod křídly Jóga Ateliéru?

Jóga Ateliér je otevřený i přes prázdniny!

lA všechny lektorky se na vás moc těší. Přihlásit se můžete dle rozvrhu zde.

Více informací najdete také na Facebooku a cvičit můžete nadále i doma podle videí na YouTube.


Jóga s Jiřinkou: Pro lepší spánek a sladké usínání

foto: Jóga Ateliér

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související