Ekologická kabelka Iriny Shayk za „pár babek“

Vše, co od jara chceme.
foto: Instagram Iryna Shayk

Topmodelka, která se sice už měsíce nepohybuje po módních molech, zůstává ve volnočasové módě naprosto elegantní. Ve svých dokonalých outfitech nevynechává ani kabelku, která je zcela ekologická.

Ohlížet se na ekologii a ochranu životního prostředí je stále více in. I v módě. A mnohé celebrity jdou příkladem. To platí i o slavné topmodelce Iryně Shayk, která si k luxusnímu kostkovaného kabátu od Vivienne Westwood, oblékla džíny značky Ksubi a tenisky Sorel. A nechyběla ani nápaditá ekologická kabelka, za což jí tleskáme!

Svůj outfit doplnila černou koženou taškou JW Pei z veganské kůže, s umělou semišovou podšívkou a magnetickým zapínáním. Stylové a cool! Přesně takou kabelku chcete mít. Kromě toho, že je krásná a hodí se úplně ke všemu, její výroba je ohleduplná k životnímu prostředí a modelka má tak body navíc za to, že jde příkladem všem ženám.

Je víc než jasné, že partnerka herce Bradleyho Coopera byla vždy velkou milovnicí luxusu a dříve moc nehleděla na to, zda je to dostatečně bio, eko či cokoli, co mírní zbytečný rozmar na úkor přírody. Tímhle výběrem nám ale teď udělala velkou radost.

foto: JW Pei Gabbi

Vintage ekologická kabelka značky Gabbi stojí 79 dolarů, na Amazonu ji pak koupíte za necelých 66 dolarů i ve žluté, fialové a karamelové barvě.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související