Elizabeth Hurley (56): Bikini a růžový crop top? Klidně!

Objevila zdroj mládí?
foto: Mubi film

Někomu příroda nadělila souměrnou tvář i dokonalé tělo, což je velká výhoda ve dvaceti. Ovšem na prahu šedesátky je to už trochu jedno. Tady o tom, jak vypadáte, rozhoduje už mnohem víc vůle, disciplína a životní styl. Modelka a herečka Elizabeth Hurley je důkazem, že čas trochu zastavit lze.

Při pohledu na její fotky si člověk říká, jak je tohle možné… Mít v šestapadesáti tahle dokonalé tělo, které můžete bez obav vystavovat v bikinách, je obdivuhodné. Nikdo samozřejmě nepochybuje, že zatím nejsou jen dobré geny, ale hlavně železná vůle, hodiny v posilovně či při běhu a minimalistický jídelníček. Můžete namítnout, že pro Elizabeth Hurley je to vlastně obživa a máte úplnou pravdu. Její firma prodává především plavky a ona je její hlavní tváří, tudíž se musí snažit.

Focení na chladném dvorku

Jak ale nedávno přiznala portálu People, pandemie koronaviru spojená s přísným lockdownem, propagaci značky značně zkomplikovala. „Bylo to náročné, protože jsem nemohla odjet ze země kamkoli za teplem. Tak jsem předstírala, že jsem v zahraničí, ale ve skutečnosti jsme fotili a natáčeli ve studené Anglii. Měla jsem k dispozici jen svůj dům a dvůr. Poblíž nemáme ani pláž nebo bazén a slunce svítilo jen zřídka, “ řekla Hurley s tím, že pandemie ji vyburcovala k větší marketingové kreativitě. Jak ale můžete vidět, ví dobře, jak svou práci dělat a fotky vypadají skvěle. Včetně samotné Elizabeth, kterou rozhodně postcovidová kila navíc netrápí. „Už 14 měsíců nám nedovolují jezdit na dovolenou. Mám firmu s plážovým oblečením a nebyla jsem na pláži… Proto jsme dělali, co jsme mohli. Improvizovali jsme. Fotili jsme na balících sena, na sněhu i ve sprše,“ dodala.

Bez ohledu na věk

Nedávno se na svém Instagramu předvedla v modelu, který obvykle nosí dívky o dvě generace mladší, a to ještě zdaleka ne všechny. Elizabeth Hurley v něm ovšem vypadá skvěle. Kouzelný kabát, crop top s vysokým rolákem, sexy dlouhá obepnutá sukně – to vše sladěné do baby růžové… Skvělé! To vše doplněné nápaditými náušnicemi a dokonalým make-upem, korunovaným kouřovým líčením očí, které Elizabeth tak sekne. Za zmínku stojí i kabelka Fendi Peekaboo. Značku Fendi podle svých slov miluje, ale rozhodně se prý nejedná o reklamu. „Zbožňovala jsem @fendi pro mnoho měsíců a jsem nadšená, že mohu předvést jejich slavnou kabelku Peekaboo #fendipeekaboo #fendi #notanad #ijustlovefendi“ napsala svým 2,1 milionům fanoušků na Instagram. Teoreticky to může být i pravda, protože Elizabeth Hurley je ve světě nejvyšší módy jako doma.

Na přehlídku v roušce

Ujít si nenechala ani nedávný milánský týden módy. „Už jsem nebyla na módní přehlídce dobrých pár let. Myslím, že vlastně nikdo. Nikdy na žádné nebyl. A tak jsem si rozhodně nechtěla nechat ujít Versace a Fendi, protože Donatellu znám 27 let. A bylo to opravdu skvělé. Během módní přehlídky, která se konala na nádvoří rodinného sídla Versace, Hurley prozradila, že se chtěla setkat se starými přáteli, a užít si to kouzlo. I když velmi „sociálně distancovaným způsobem“.

„Všichni jsme si sedli dál od sebe a každý ten den absolvoval PCR test,“ pokračovala hvězda. „Všichni měli roušku, když chodili dovnitř budovy. Pravidla byla neuvěřitelně přísná. Ale myslím, že jen proto, aby se to mohlo vůbec celé uskutečnit, dodat lidem trochu vzpruhu. Zábavu a lehkovážnost módy, někdy prostě potřebujete,“ popsala Elizabeth pro portál People.


6 osvědčených způsobů, jak působit mladším dojmem. Zn.: Fungují!

foto: Unsplash

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související