Gere, Tarantino, Baldwin… Otcové či praotcové? Děti nebo vnoučata?

Gere, Tarantino, Baldwin
foto: H.C.E., Falcon, Bontonfilm

Věk je jen číslo, tak proč si nedopřát místo vnoučků další děti? Není problém, navíc, když jde o muže, kteří mají po boku o desítky let mladší ženy!

Tým Baldwin

Děti jsou dar a čím víc jich člověk má, tím je bohatší. To si pravděpodobně říká i slavný americký herec Alec Baldwin (64), který se brzy stane sedminásobným otcem. Přestože v posledních měsících neprožívá zrovna dobré období, a to poté co na podzim při natáčení westernu Rust nechtěně zastřelil kameramanku Halynu Hutchinsovou, s manželkou jogínkou Hilarií (38) se nedávno pochlubili krásnou zprávou. Po osmileté dceři Carmen Gabriele, šestiletém synovi Rafaelu Thomasovi, pětiletém Leonardu Ángelovi Charlesovi, tříapůlletém synovi Romeovi Alehjandrovi Davidovi, osmnáctiměsíčním Eduaradovi Paovi Lucasovi a třináctiměsíční dceři Maríi Lucíe Victorii, kterou jim odnosila náhradní matka se těší na dalšího Baldwiňátka. Osmé dítě dceru Ireland (25) má herec z předchozího manželství s herečkou Kim Basinger (67).

V necelých devadesáti se dočkal syna

Podnikatel a bývalý šéf F1 Bernie Ecclestone se ve svých 89 letech konečně těší z následníka. Z předešlých manželství má totiž tři dcery, Tamaru (36), Petru (32) a Deborah (66). Čtyřnásobným otcem se stal vloni v červenci, díky poslední manželce Fabianě (45). Šťastní rodiče malého chlapečka pojmenovali Ace. Bernieho věk je úctyhodný, přesto první cenu za nejstaršího otce planety nezískal. Ten drží indický farmář Ramajit Raghav, který se stal otcem v 96 letech. A dokonce je zapsán v Guinnessově knize jako nejstarší otec na světě.

Děti až na stará kolena

Slavný lamač srdcí, herec Richard Gere (72) si dal s dětmi opravdu na čas. Svého prvního potomka, dvaadvacetiletého syna Homera Jamese Jigma, kterého mu porodila druhá manželka herečka a modelka Carey Lowell (60), měl v padesáti letech. Nyní si se svou třetí ženou Alejandrou Gere (38) pořídil v sedmdesáti ještě další dva potomky. První chlapeček, který dostal jméno Alexander, se narodil v únoru 2019, následjící únor 2020 přišel na svět další syn! Možná se ještě časem dočká i vytoužené holčičky, kterou by si prý přála právě Alejandra. Ta má totiž z předchozího vztahu s těžařským magnátem Govindem Friedlandem syna Alberta (8).

Čekal na prima holku

Zapřisáhlý workoholik neměl čas na nic. Pak se při natáčení filmu Inglourious Basterds (Hanebný pancharti) režisér Quentin Tarantino (59) zamiloval. Jeho vyvolenou se stala Daniella Pick (38), která mu vloni v únoru, dva roky po svatbě, porodila v Tel Avivu chlapce, který dostal jméno Leo. Navzdory spekulacím, že ho pojmenovali po Leonardovi Di Capriovi, Quentin přiznal, že jde o jméno po dědečkovi jeho ženy. Pro oba manžele jde o prvního potomka.

Nestárnoucí idol

Pan Božský sice v seriálu Sex ve městě děti striktně odmítal, v soukromí se jeho představitel, herec Chris Noth (67) rozhodně nenechal zahanbit. Předloni si ve svých šedesáti pěti letech může říkat dvojnásobný táta. S manželkou Tarou Linn Wilson (43) přivítali svého druhého syna Keatse. Pár se seznámil v newyorském baru, který herec spoluvlastní a jeho žena tam pracovala. Přestože jejich milenecké začátky nebyly lehké, v roce 2012 se vzali a tvoří jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu. Ještě před svatbou se jim v roce 2008 narodil prvorozený syn Orion Christopher (14).

Zdroj: PeopleLíbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související