Halloweenské kostýmy pro rok 2021. Jaké jsou letos trendy?

Bláznivý den plný masek a legrace je za dveřmi. Co si letos obléknete vy?
foto: Indiewire

Přestože nejstrašidelnější svátky budou díky probíhajícím omezením kvůli stále trvající pandemii opět trochu jiné, není důvod si je nechat ujít. My vám přinášíme tipy, jaké roztomilé halloweenské kostýmy budou letos in!

Svátek strašidelných masek letos vychází na neděli, a abychom vám pomohli zvolit si, čím vyděsíte své sousedy, či přátele, připravili jsme pro vás ty nejlepší halloweenské kostýmy pro tento rok. Jednou z inspirací pro mladé může být i zpěvačka Olivie Rodrigo. Kostým, který oblékla v megavirálním hudebním videu „Good 4 U“, je skutečně nápaditý a originální.

Dlouhé černé latexové rukavice, pastelově zbarvená uniforma roztleskávaček a elegantní květinové sponky do vlasů jsou nezbytné, pokud chcete skutečně vyvolat i nasměrovat stejné sexy vibrace.

Kostýmy roku 2021 se od loňských a předloňských liší především tím, že nejsou tak morbidní a inspirované hororem. Ba naopak. Letos budou hitem filmové role či dokonce převlékání se do oblíbených herců či zpěváků. Kostýmy inspirované oblíbenými hrdiny jsou trendem číslo jedna. Kdo by nechtěl vypadat a cítit se jako Wonder Woman?

Halloweenské kostýmy miluje i slavná topmodelka Heidi Klum, která se pravidelně každý rok pouští do proměn, které doslova berou dech. Tady se bez maskéra asi neobejdete, ale jako inspirace nám to přijde skvělé.

Velkým hitem jsou i masky tvořené pro celou rodinu. Takže když si chcete užít pořádnou domácí halloweenskou párty, zvolte tematické převleky inspirované oblíbeným filmem.

foto: Indiewire

Halloween. Letos byl trochu jiný, ale pořád plný zábavy.

Halloween
foto: Instagram

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související