Ideální kombinace na jaro 2022 podle Emmy Stone: bundička do pasu a mini sukně

foto: Louis Vuitton

Oscarovou krásku ze snímků La La Land, Favoritka nebo Cruella, Emmu Stone (33), charakterizují především dvě věci. Přirozeně rezavá hříva a dokonalý módní vkus. Ačkoliv je od přírody výrazný typ, který by mohl klidně mířit k extravaganci, (a pravděpodobně by nešlápl vedle), její styl se odehrává vždy na hranici konvenčnosti. Podtrhuje ženskost, sofistikovanost i hereččiny půvabné rysy.

Jinak tomu nebylo ani na nedávné módní přehlídce slavné značky Louis Vuitton v Paříži, kde se Emma objevila, aby znovu udala trend, tentokráte pro jaro 2022.   

Ačkoliv je to jen rok, co Emma Stone přivedla na svět svého prvního potomka – dcerku Louise Jean McCary, kterou má s manželem Davem McCarym, může se pyšnit víc než výstavní figurou. „Po-těhotenské známky“ byste na ní nenašli ani pod mikroskopem. Herečka, která s několika odklady pracovala během covidové pandemie pilně na svém aktuálně posledním filmu, Cruella, rozhodně na svou ženskost dbá.

Stylový outfit

Na přehlídce značky Louis Vuitton, zaujala sofistikovaným modelem stejné značky. Krátká černá bundička pevného střihu, zvýraznila dokonale pas, zatímco boky, jinak ultra štíhlé herečce, příjemně dokreslila černá minisukně s peplum efektem. Za zmínku rozhodně stojí také vypasovaná ramena s vycpávkou, odkazující na trend „devadesátek“. A kozačky, připomínající spíše „gumáky“, nenápadně poukazující na rychle zapomenutý trend z let 2011/2012. Pomyslnou tečkou za outfitem pak byla velká, černá, prošívaná, a především nepřehlédnutelná textilní kabelka, taktéž značky LV.

Stone nebyla mezi hereckými ikonami, udávajícími módní trendy na přehlídce rozhodně jediná. K vidění tu byla například módní ikona Julianne Moore, přesto to byl právě její outfit, který nejvíc zapůsobil. Tenhle styl se prostě líbí a není divu. Je svěží a sexy a napodobit jej není těžké. A ani při tom nemusíte do prestižnímho módního domu. V duchu Emmina modelu vystačíte i s výrazně lacinějšími kousky…

foto: Louis Vuitton

Takže pokud hledáte inspiraci, s kterou letošní jaro budete in, kombinace minisukně s krátkou bundičkou do pasu je pro nadcházející jaro jako stvořená.

Sázka na Emmu Stone je zárukou, že nešlápnete vedle. Ačkoli vyznává decentní módu, hrdě přiznává, že „určitou rebelii v sobě má“. Což ostatně, v na Oscara nominovaném filmu Cruella, dokazuje víc než vrchovatě.
   

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související