Jak působit mladší? Lekce stylu podle Gwyneth Paltrow

foto: Bontonfilm

Správně poskládaný šatník, kterému nechybí šmrnc a styl, vás dokáže výrazně omladit. Inspiraci můžete hledat nejen na přehlídkách světových značek, ale i ve skříních známých žen. Jednou z nich je herečka Gwyneth Paltrow.

Padesátku oslavila už před dvěma lety, ale stále vypadá jako holčička. Gwyneth Paltrow je známá tím, že velmi dbá na zdravý jídelníček, hodně spí, pravidelně cvičí i medituje, to vše ale k mladistvému vzhledu nestačí. Podstatné je také to, jak se obléká. A v tom může být všem ženám 50+ vzorem. Její nenucený styl je mixem ležérnosti, odvahy a vkusu, což samo o sobě vytváří přesně tu směs svěžího stylu, který omlazuje. Sází spíše na méně nápadné, kvalitní kousky i běžnou konfekci, rozhodně se ale nijak neomezuje.

Styl podle Gwyneth Paltrow

Jak nedávno herečka předvedla na instagramu, v jejích šatníku převládá mladistvý styl založený na kvalitě a kombinovatelnosti. Nebojí se barev a není přehnaně upjatá. Což ostatně předvedla před dvěma lety, když slavila padesátiny a nechala se nafotit úplně nahá, částečně natřená jen zlatou barvou. A co tedy v jejím šatníku nesmí chybět?

Základ mladistvého šatníku

Košilové šaty jsou tuto sezonu velmi populární, můžete je vzít na jakoukoli příležitost a vždy budete působit elegantně a svěže. Vybírejte ty z kvalitních materiálů (bavlna, len viskóza), ideálně jednobarevné v pastelových tónech – například broskvové či lila, které vládnou jaru. Délku volte rozhodně pod kolena, spíše do půlky lýtek a pak už stačí jen balerínky nebo tenisky a dokonalý mladistvý outfit je na světě.

Tohle jaro vám ve skříni nesmí chybět ani džíny se širokými nohavicemi, které doplňte ideálně zajímavým svetrem nebo klasicky bílou košilí. Sázkou na jistotu jsou také kraťasy a černobílá kombinace, kterou má Gwyneth ve velké oblibě. Přidáte se?

Život podle Gwyneth Paltrow

Kráska, která si v roce 1999 odnesla Oscara za roli ve filmu Zamilovaný Shakespeare a za výkon v seriálu Glee získala cenu Emmy, má i obchodního ducha.

Na svém webu poskytuje i rady a informace o cestování, životním stylu, zálibách nebo lécích založených na alternativní medicíně. Sama herečka jí především zeleninu a ryby, ve velké oblibě má olivový olej. Cukr a obiloviny u ní nemají šanci. Při cvičení dává přednost kardiu, tanci a posilování s lehkým závažím. Jak vidno, zdravý životní styl se jí vyplácí.

Zdroj: glamour.com, elle.com, people.com, www.harpersbazaar.com/uk

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související

Napsat komentář