Kate Moss: poprvé na mole se svou osmnáctiletou dcerou

Ta zdědila krásu po matce...
foto: Fendi

Duo matka Kate (47) & dcera Lila (18) se v premiéře společně ukázaly na pařížském týdnu módy. Předvedly modely z kolekce návrháře Kima Jonese pro Fendi a sklidily velké ovace.

Plnoletá Lila Moss jako by své matce z oka vypadla. Na přehlídkovém mole se předvedla v průzračných stříbrných korálkových šatech s kapucí a přehozenou vlečkou přes kombinézu. Jako doplněk měla elegantní kabelku a vysoké kozačky po kolena.

Poté se na přehlídkovém mole objevila Kate v elegantních cínových šatech s ozdobami na lemu a dlouhými náušnicemi, které jí padaly až k hrudi.

Obě krásky se tak přidaly k plejádě špičkových supermodelek, včetně Naomi Campbell, Belly Hadid a Cara Delevingne. Všechny se pak po tradiční přehlídce přemístily do skleněných krabic, které byly součástí show. Hosté si tak mohli prohlédnout modely a modelky opravdu zblízka. A Kate a Lila pózovaly i přes koronavirové předpisy jako jediné v jedné z krabic společně, jelikož žijí ve stejné domácnosti.

foto: Fendi

Lila, jejíž otcem je Jefferson Hack, kreativní ředitel a spoluzakladatel společnosti Dazed Media, debutovala coby modelka již v říjnu 2020. Tehdy v Paříži na Fashion Week zahájila módní přehlídku značky Miu Miu pro jaro / léto 2021.

Za pár měsíců po úspěšném vstoupení dcery do světa modelingu, řekla hrdá matka Kate Moss britskému magazínu Vogue, že je pro ni velmi emotivní vidět Lilu na mole. „Byla jsem opravdu velmi nervózní,“ vzpomínala při sledování přehlídky coby divačka. „Seděli jsem s kamarádkami kolem kuchyňského stolu a čekali, až módní show začne. Když vyšla, křičela jsem: ‚Je modelka, je modelka.‘ Jooo, byla jsem opravdu pyšná máma,“ přiznala Kate.

Slavná modelka se již nyní modelingu věnuje jen sporadicky. V rámci přehlídky pro Fendi udělala výjimku. Sama totiž ví, že je třeba dát prostor mladším, proto si také v roce 2016 založila Kate Moss Agency, britskou talentovou agenturu se sídlem v Londýně. „Chci se soustředit na rozvoj kariéry lidí, nejen na provozování agentury.“


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související