Konečně džíny, které vám padnou. Do kterých se vyplatí investovat?

foto: Pinterest

Nemůžete po loňské svátečním hodování dopnout džíny? Netrapte se, stejně potřebujete nové. Džínová móda se vrací stále dokolečka, ovšem některé trendy mizí jak jarní sníh, jiné zůstávají i několik sezon.

Ale mezitím, co vidíte na módních molech, a tím, co je v opravdu reálně v obchodech, je mnohdy propastný rozdíl. A tak jsme zapátrali na zahraničních portálech, které džíny se právě teď nejvíc prodávají. Náš průzkum vás možná překvapí, ale pokud máte chuť investovat do opravdu zaručeného kousku, inspirujte se!

foto: Levis

Nabídka je opravdu pestrá – od úzkých tvz. „bootcut“ až po volné střihy. Znatelný je ústup od ultra skinny siluet- A ač se vám to líbí či ne, stále aktuální je vysoký pas a posledním jarním trendem jsou, alespoň podle nabídky v obchodech, rovné či stále mírně rozšířené nohavice.

VYŠŠÍ PAS

foto: archiv firem

Džíny s vysokým pasem možná nesou úplně pohodlné, ale jsou trefou do černého pro ženy, které chtějí předvést své sexy tělo. V kombinaci s dobře zvolenou halenkou v nich budete vypadat super elegantně. Dobře se k nim hodí boty na podpatku, které prodlouží siluetu. Letos ale převládnou rovnější nohavice, které působí uvolněně a trochu rebelsky.

VOLNÉ A DIVOKÉ

foto: archiv firem

Roztřepené a roztrhané džíny se opět derou vpřed. Volte především volnější střih, ve kterém budete za hvězdu. Ke koženým mokasínům a bílému tričku jsou prostě top.

SEXY NOŽKY

foto: archiv firem

Úzké džíny nutně nemusí vyjít z módy, ale je třeba pracovat na jejich detailech. Ideální jsou ty, které mají zkrácené nohavice, ale vysoký pas. Jde o jistý hybrid, co návrhář nahoře přidal, dole ubral. Ale s cool retro teniskami, bílým tričkem a bundičkou do pasu vypadají stále skvěle.


DIVOKÁ SKEJŤAČKA

foto: archiv firem

„Bruslařské“ neboli skejtové kalhoty jsou sice stylem náctiletých, ale i ženy ve zralém věku se v nich budou cítit jako ryba vše vodě. Vypadají nejen dobře a uvolněně, ale jsou pohodlné a praktické, jelikož zakryjí i nějaký ten menší či větší špíček.


Módní trendy v „mezičase“, aneb sázka na trenčkot

foto: Alexandra Iva

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související