Móda z Českého lva: Plodková za nevěstu, Nvotová jako černá mamba

foto: Unsplash

Český lev je nejen o filmových cenách, ale i o módních kreacích. Muži zvolí ležérní oblek, ženy naopak pompézní šaty. Co si letos vybraly krásné české herečky? Většina z nich sáhla po klasické bílé a černé.

Herečka Jana Plodková se při podobných příležitostech cítí jako ryba ve vodě. Po červeném koberci se prošla už mnohokrát, proto ví, že klasickou barvou nikdy nic nezkazí, ba naopak. Letos zvolila na Českého lva bílou róbu z bavlněné krajky od návrhářky Zuzany Kubíčkové. Nejvýraznější na šatech byl velice netypický výstřih. Svůj outfit doplnila černou kabelkou, světlými střevíčky, lehkým make-upem a perlovými náušnicemi od Zdeňka Vacka. Její volba je za nás naprosto fantastická.

Šaty od návrhářky Zuzany Kubíčkové zvolila pro tento večer i herečka Denisa Barešová. Její bílý model byl z několika materiálů a působil velmi elegantním dojmem. Průhlednou jemnou krajku doplnila pelerínou z hedvábného šifonu s detailem korálové výšivky. Dobovou vizáž herečka neopomněla vyladit světlou kabelkou i střevíčky a pro ni typickou rudou rtěnkou. Modelka a herečka Elizaveta Maximová sáhla též po modelu stejné designérky, ovšem tentokrát vybrala asymetrické šaty ze stříbrných flitrů s vlečkou na rameni. Obě dámy zářily na červeném koberci jako hollywoodské hvězdy.

Světlá křehkost

Tělová barva Marthě Issové sluší. Její tmavé rysy jsou pro tyto modely velmi lichotivé. Tentokrát herečka sáhla po šatech v barvě romantické růžové, které měly velkou sukni a jemné ramínka. Perfektně sladila i doplňky. Jak vidno, v jednoduchosti je síla. Stejně tak i herečka Alena Doláková ví, co jí sluší. Ke svým zrzavým vlasům oblékla sněhově bílé šaty. Ležérní šaty z dílny jejího oblíbeného návrháře Lukáše Macháčka doladila šperky Gismondi. Po stejném návrháři sáhla i herečka Zuzana Stivínová. Její láska k extravaganci je známá, proto nebylo divu, že ohromila přítomné dvojbarevnými šaty s netopýřím střihem. Doplňky od Cartiera podtrhly její lásku k dokonalosti.

Tmavá elegance

Značku Leedaa si na večer zvolila herečka a režisérka Tereza Nvotová. Róba na jedno rameno se zářícími flitry jí dokonale sedla. Dcera herečky Anny Šiškové byla na akci nepřehlédnutelná a svým dokonalým lookem všechny přítomné okouzlila. Náušnice měla od designéra Zdeňka Vacka.

Tmavý odstín šatů oblékla i nově oceněná herečka Klára Melíšková. Perfektně padnoucí černá róba s mašlí a velkou sukní splnila očekávání velkoleposti večera. Mnohé mladší dámy by mohly závidět, jak to herečce neskutečně slušelo při přebírání křišťálové sošky v kategorii nejlepší herečka v hlavní roli. Elegantně, i když velmi odvážně, působila herečka Anna Kameníková. Průsvitný komplet s výstřihem do pasu nenechal chladným žádného muže. Svůj mood model doplnila vamp líčením.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související

Napsat komentář