Modelka Zuzana Stráská odhalila módní hity sezony

foto. Filip Kartous

Pro některé jsou boty a kabelka pouhým doplňkem outfitu, ale někteří naopak berou tyto módní kousky jako nedílnou součást oblečení. Stejně tak to má i modelka a módní ikona Zuzana Stráská.

Doplňky jsou často základním kamenem, který kompletně směřuje celkový styling. Zuzana představí čtyři různé kabelky, které jsou letošním hitem a sladí je společně s obuví pro perfektní outfit.

Od klasických elegantních modelů až po lehké letní kousky

Aktuální kolekce značky Mexx je perfektní volbou pro nadcházející léto! Pohodlné modely bot, prostorné tašky a batohy v pastelových barvách vám okamžitě připomenou slunce a čas strávený venku! Značka Lasocki je naopak ideální volbou pro ty, kteří si cení pohodlí a stylu pro celou rodinu. Milovníci klasičtějšího a elegantnějšího designu, kteří zároveň kladou důraz na kvalitu, si zamilují nové modely od značek Gino Rossi a Badura, které zaujmou svými sofistikovanými a promyšlenými formami.

„Kabelky a boty jsou pro mne klíčovými prvky outfitu. Tyto kousky z CCC mi umožňují vyjádřit svůj jedinečný styl a přinášejí každému outfitu nepřehlédnutelný nádech šarmu a elegance,“ říká Stránkská. Z rozmanité nabídky Zuzana vybrala následující modely kabelek, které v kombinaci se sladěnými botami skvěle doplní každý styling:

foto: Filip Kartous

Kabelka Gino Rossi Tilo Lauren – černá, 999 Kč, velká prošívaná kabelka Badura Lucia – černá, 1399 Kč, kabelka Lasocki – bílá, 1199 Kč, kabelka Mexx – zelená, 1299 Kč.

zdroj: Gino Rossi, Mexx, Lasocki

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související