Nestárnoucí Brad Pitt: kdysi model, dnes módní guru

Italská krejčovská značka spolupracovala s hercem na nové kolekci obleků.
foto: Instagram Brioni

Jestli na svém partnerovi milujete ležérní módu, neváhejte ho obléknout ve stylu Brada Pitta.

Pitt se se svou oblíbenou značkou Brioni spolupracuje už dlouho. Pravidelně nosí jejich mimořádně kvalitní obleky na předávání různých cen, nyní se ale stal i módním designerem. Výsledkem je velmi povedená a dobře nositelná kolekce s názvem „BP Signature“, která se skládá pouze z těch kousků, které by sám slavný herec ve skutečnosti nosil.

V kolekci najdete dvouřadý tmavý oblek, oboustrannou kašmírovou sportovní bundu, lehkou polokošili s dlouhým rukávem, elegantní ručně podšitý kabát, sametové sako s vlněnými kalhotami a ultra jemnou bavlněnou bílou košilí.

foto: Instagram Brad Pitt

Jeden z modelů je vytvořen přesně podle outfitu, který měl Pitt na 92. ročník udílení Oscarů v roce 2020. Tehdy si převzal cenu za roli nejlepšího herce ve vedlejší roli ve filmu Quentina Tarantina Tenrkát v Hollywoodu (Once Upon a Time in Hollywood, 2019).

„Bylo mi velkým potěšením spolupracovat s Bradem Pittem na tvorbě kolekce BP Signature. Byla to šance navrhnout něco pohodlného, ​​snadného a flexibilního se stylem a propracovaností. Kouzlo kolekce spočívá v její univerzálnosti,“ řekl Norbert Stumpfl, designový ředitel Brioni.

Každý kus v kolekci obsahuje Pittův podpis prošitý do podšívky, což sice není to samé jako například pramen hercových vlasů nebo tajemství jeho věčného mládí, ale přesto je to něco, co žádná jiná značka nemůže nabídnout. Kolekce BP Signature je k dispozici v obchodech Brioni, na brioni.com a u vybraných maloobchodních prodejců po celém světě.

Pro herce je návrhářství sice zcela novým oborem podnikání, ovšem s módou si zahrával již v minulosti. Než získal svou první roli ve filmu Thelma a Louise (1991), živil se jako model. Patřil k hlavním tvářím značky Levi’s a pro brambůrky Pringels natočil několik reklam. Dodnes je tváří parfému Chanel.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související