Přeceňovaná PŘEDEHRA? Naopak! Leckdy nedoceněná.

5 tipů, které vás nažhaví
foto: archiv redakce

Sex bez předehry je jako biftek bez šťávy. Zasytí, ale prostě si ho tak neužijete.

Nic proti rychlovkám, když je na ně chuť, mohou patřit ke skvělým zážitkům. Navíc když vámi ještě dlouho poté projede vlna slasti. Hmmm… K pravidelnému milování ale správná předehra patří. Naladí nás, připraví a v neposlední řadě významně zintenzivní zážitek. Že je už ta vaše poněkud ohraná? Zkuste některý z následujících tipů. Nebo klidně všechny. Věřte, nebudete litovat. Ani vy, ani váš protějšek.

Zavzpomínejte na to nejlepší

Každý z nás má v zásobě nějakou vzpomínku na pěkně žhavý sex. A tu je třeba vylovit. Zkuste si vzpomenout, co jste měli na sobě, jaký parfém jste tenkrát používali, nebo kde se to odehrálo. Vše se dá zopakovat. Ať už doopravdy či alespoň v duchu. Náš mozek je v tomhle neústupný, co se nám líbí, vyhodnotí jako pozitivní a při další příležitosti sílu zážitku vyvolá znovu.

foto: archiv redakce

Začněte jinde

Zavřít se pokaždé do ložnice je nuda. Zkuste pro jednou začít někde jinde. V kuchyni, v garáži, v koupelně… To, co je nečekané, bývá nejvíc vzrušující a stereotyp vášeň zabíjí. Proto neváhejte a improvizujte, předehra je k tomu jako stvořená. Nikde není psáno, že na tom samém místě musíte milování dokončit. Klidně pak už hezky rozjetí, pokračujte v pohodlí postele.

Mluvte. A zapomeňte na slušné vychování

Hlas je jeden z nesilnějších stimulantů vášně, tak není od věci si trochu promluvit. Zaflirtovat, zaškádlit a klidně sprostě. Peprná konverzace je přesně to, co potřebujete, abyste se dostali do varu. Nejlíp funguje, když s ní začnete ještě dřív, než se poprvé navzájem dotknete. Pokračovat v ní můžete i pak. Ovšem zapomeňte na nějaká sáhodlouhá vyznání nebo zpovědi. Předehra je přesně ten vhodný čas na krátká výstižná sdělení. Hezky šeptem. Co se vám líbí, co byste chtěli dělat… Však víte, ne?Zahrajte si na líbačku

Tahle hra je velmi oblíbená. A mnozí pároví terapeuti ji velmi doporučují k obnovení intimity a prohloubení vzájemné důvěry, která je pro dobrý a plně uspokojivý sex nezbytná. Požádejte partnera, aby si lehl na záda a zavřel oči. Ať jen v klidu leží. A vy ho pomalu líbejte po celém těle. Začněte u obličeje – spánky, oči, tváře. Rty záměrně vynechte a pokračujete dál. Postupně ho svlékněte. Vtip je v tom, že on nesmí dělat vlastně nic, jen si vychutnávat vaši blízkost, něžnost a touhu. Že to ale v určité chvíli nevydrží a zapojí se, je jisté. A příště si role vyměňte. Nebo raději hned?

Nažhavení už od rána

Jednou se zaručených možností, jak mezi vámi udržet erotické jiskření, jsou lehké dotyky či polibky, kdykoli se potkáte. Ale nic víc! Jen se tak o sebe otřete, když jdete kolem sebe, sáhněte na sebe a zase se vzdalte. A kdykoli vás to napadne, napište si žhavou či flirtovací esemesku. Že je to dětinské? Ale vůbec ne. Naopak! Tohle přesně jsou ty maličkosti, které z vašeho milování učiní stejně žhavý zážitek, jako když to bylo poprvé.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související

Napsat komentář