Richard Gere znovu v roli svobodného mládence ve snímku Touha

foto: Bontonfilm

V Pretty Woman jsme ho milovaly, ale poslední dobou jako by se po bývalém lamači ženských srdcí slehla zem. Jak žije a co právě dělá kdysi neodolatelný Richard Gere?

Ani v 73 letech ještě neztratil jiskru v oku a tak ho filmaři neváhali obsadit do nově připravovaného filmu Touha (Longing), který se právě v těchto dnech natáčí ve městě Hamilton v kanadském Ontariu. Film je remakem izraelského stejnojmenného filmu, který získal cenu BNL People’s Choice Award na filmovém festivalu v Benátkách v roce 2017. I proto se očekává, že snímek bude mít u diváků úspěch a pro bývalého milovníka bude návratem na výsluní.

O slzy nebude nouze

Richard Gere v nově připravovaném filmu ztvární svobodného mládence, který musí zcela nečekaně přehodnotit celý svůj život. A to ve chvíli, kdy je konfrontován se zprávou, že jeho bývalá přítelkyně před dvaceti lety porodila jejich společného syna, aniž by mu to sdělila. Šokující zpráva ho přinutí k novému pohledu na svá bývalá rozhodnutí i myšlenkám, co je v životě opravdu důležité. Zejména proto, že následně zjistí, že jeho syn již zemřel…

Obsazení oblíbeného herce není zase tak překvapivé, přichází jen chvíli po té, co byl v srpnu oceněn Zlatým sloupem za celoživotní dílo na filmovém festivalu Magna Graecia.

Doma je šťastný

V soukromém životě je Richard Gere už dlouhá léta spokojený. Se svou třetí ženou Alejandrou Silva (39) jsou stále stejně zamilovaní jako v počátcích jejich vztahu. Což znovu dokázali, když společně pózovali na červeném koberci na ceremoniálu v italském Catanzaru a jejich láskyplné pohledy mluvily za vše.

Pár si společně se svými dvěma syny (3 a 2 roky) nedávno užil také společnou dovolenou na Ibize, kde strávili většinu času na prosluněných plážích.

Richard s Alejandrou jsou manželé už něco málo přes čtyři roky. Původně spolu měli románek pouze na dálku a tvrdili, že musí svůj čas rozdělit mezi USA a Španělsko, ale nyní žijí společně v New Yorku.

Richard Gere už má syna Homera (22) ze svého druhého manželství s bývalou bondgirl Carey Lowell. S ní se rozvedl po čtrnácti letech v roce 2016. Se svou první ženou modelkou Cindy Crawford, se kterou žil v letech 1991 až 1995, děti neměl.

Alejandra Silva má už také z prvního manželství syna Alberta (6), jehož otcem je Govind Friedland, syn amerického těžařského magnáta. Toho si vzala v roce 2012. Rozvedli se o tři roky později. A chvíli po té se začala vídat s Richardem Gerem. Jejich rodiny se ale znaly už dříve. A jak se vyjádřila v jednom z rozhovorů, od první chvíle věděla, že jsou si souzeni. A Richard jí prý svou lásku dokazuje každý den, takže ji zamilovanost ještě ani na chvíli neopustila.

Silva stejně jako Gere vyznává buddhismus a společně se přátelí s dalajlámou.

Zdroj: www.dailymail.co.uk, www.hola.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související