Říjen podle hvězd: Podzim nastolí zcela nové energie a příležitosti

Předpověď podle hvězdopraveckých karet nelže!
foto: Roberto Nickson

Podzimní rovnodennost vnesla do našich životů řád, který se bude nastavovat po celý říjen. Co mělo odejít, odejde, co má zůstat, změní se k lepšímu.

Celý říjen se ponese v duchu harmonie, kterou mají Váhy tolik rády. Bude skvělou příležitostí splatit staré dluhy, omluvit se, pochopit a přijmout i to, o čem jste si mysleli, že ve svém životě nechcete či nepotřebujete. Občas je nutné nechat věci jen tak plout, objeví se tak nečekaná řešení i možnosti. Stačí jen naslouchat a dívat se.

A co čeká jednotlivá znamení podrobněji? Astroložka a vědma Sandra Pavlů vyložila své oblíbené hvězdopravecké karty pro každé znamení zvlášť. Jejich předpověď není vždy jednoznačná, ale překvapivě přesná. Donutí vás přemýšlet a hledat nové cesty a zároveň upozorní na možná úskalí. Co tedy čeká jednotlivá znamení?

Váhy (23.9. až 23.10.)

Přichází váš čas. Ledy se konečně pohnou a to, co vás trápilo dlouhé měsíce (některé i roky), se konečně vyřeší. Velkou zásluhu na tom budete mít vy sami. Ušli jste dlouhý kus cesty, mnohé pochopili, poznali a co je nejdůležitější, i odpustili. Naučit se přijmout osudové momenty, které nelze ovlivnit, není jen tak. Vám se to ale povedlo a já vám tleskám. Říjen vám za to nabídne sladkou odměnu v podobě hlubokého klidu na duši, jaký jste už dlouho necítili. V takovém rozpoložení se vám všechny běžné drobné starosti dne budou řešit snadno a získaný nadhled vám dodá sebevědomí. Pro nezadané tu vidím i velkou šanci posunout se směrem za svým snem. Podzim přinese také nové pracovní nabídky a zejména jedna z nich bude hodně zajímavá. Tohle by mohla být životní šance, na jakou už dlouho čekáte.

Štír (24.10. až 22.11.)

Emoce vás tento podzim dost zasáhnou a bude hodně těžké je ukočírovat. Na druhou stranu by vám říjen mohl přinést i hodně lásky, partnerské i té mezi přáteli a v rodině. Vaše horkokrevná povaha se díky energiím babího léta zjemní a vy začnete na hodně věcí nahlížet úplně jinak než dosud. Což by mohl být ten správný moment pochopit jednání druhých a reagovat na ně méně zbrkle. Vidím tu pro vás skvělou příležitost vyřešit si mnohá osudová nedorozumění a nepochopení. Laskavost není vaší silnou stránkou, ale tentokrát vám bude přáno, až své okolí zaskočíte. Zejména v práci by vám to mohlo hodně pomoci, ve hře je i povýšení nebo celková změna. Chopte se jí!

Střelec (23.11. až 21.12.)

Spěšný běh k cíli nemusí být vždy tím nejlepším řešením, což pro vás v tomto období platí dvojnásob. Začněte víc myslet na sebe, dopřejte si zvýšenou dávku relaxu, naberte síly a teprve pak se rozhodujte. Jen tak budete pro ostatní přínosem, což platí doma i v práci. Zvýšená dávka inspirace, která se na vás žene, vám umožní rozhodnou i letité spory, které vás už dlouho tíží. Naleznete řešení, které uspokojí všechny zúčastněné, až se budete divit, jak jednoduché to vlastně bylo. Ve hře je také poznání nových přátel, které by vás mohlo nasměrovat na úplně nový pracovní směr či osudové setkání. To by mohlo impulzem k velkým změnám ve vašem životě. Velmi pozitivním.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Vaše přátelská nekonfliktní povaha vám do života přinesla spoustu přátel. Právem na vás spoléhají, kdykoli je potřeba přispěcháte s radou či nabídnutou pomocí, sami si ale o ni říct neumíte. Zrovna teď by se vám ale jedna dost hodila. Říjen si pro vás připravil jedno nelehké dilema. Vztahy v rodině jsou vždy trochu složité, ale tohle bude vyžadovat velký díl sebezapření a diplomacie. A bylo by fajn nehrát si na hrdinu a říct si o pomoc. Nemusíte pořád všechno řídit a rozhodovat sami. Nechte i ostatní, ať se zapojí. Myslete víc na sebe a dovolte si ten luxus, být alespoň na chvilku sobečtí. Hodně se vám tím uleví.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Tah na branku máte vždy velice slušný, pro jednou ale trochu zvolněte. Právě teď je ten nejlepší čas zastavit se a rozmyslet, co dál. Dopřejte si krátkou dovolenou nebo i jediný den, kdy vypustíte všechny starosti a dovolíte hlavě odpočívat. Krásně se vám tím poskládají priority a všechna rozhodnutí, která na vás čekají, se vám budou činit o poznání lehčeji. Je dost pravděpodobné, že budete muset řešit něco z dávné minulosti, něco, o čem jste už dlouho nepřemýšleli a doufali, že se už nevynoří. Ale je to znovu tu a vyžaduje to váš aktivní přístup. Nebojte se být tentokrát důslední. Braňte své zájmy, on to za vás stejně nikdo jiný neudělá.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Nezdálo se to, ale je tady, že? Porozumění a láska, které jste tam úpěnlivě vyhlíželi, se na vás řítí přímo kosmickou rychlostí. Přijměte ji takovou, jaká je, nesnažte se doufat, že přijde ještě nějaká lepší. Možná ano, ale tohle byste si měli užít a nevynechat ani vteřinu. V brzké době vás čeká nějaká cesta, ať už skutečná nebo jen ta mentální k sobě samým. Využijte ji k popřemýšlení, co je pro vás opravdu důležité a s čím se případně můžete rozloučit. Týká se to i věcí v domě. Pokud chceme do svého života přivolat něco nového, musíme se naučit udělat tomu místo. A vám by se hodně ulevilo, kdybyste se do tohoto úklidu duše i bytu pustili. Je na něj ideální čas a půjde vám to lépe než v jiných obdobích roku.

Beran (21.3. až 20.4.)

Nebojte, nic se nejí tak horké. Není to tak zlé, jak to vypadá. Máte v sobě hodně síly zvládnout i nelehká období a říjen nebude tak špatný, jak by se na začátku mohlo zdát. Zachovejte si víru a optimismus a vše se v dobré obrátí. Ozve se vám někdo, koho jste už opravdu dlouho neviděli, a ač se vám dost možná nebude chtít, sejděte se s ním. Karty napovídají, že by to mohlo být osudové setkání, které by bylo škoda promeškat. Ale také by to mohl být někdo úplně nový, kdo vám vstoupí do života, a tak trochu ho obrátí vzhůru nohama. Což nevadí, protože jste se stejně už začínali kapku nudit, a tohle bude vítaná vzpruha. Závěr měsíce přinese dobré zprávy, které vás hodně potěší.

Býk (21.4. až 21. 5.)

Byla by škoda promeškat ideální příležitost ke změně k lepšímu. Valí se na vás životní nabídka a ač vás asi zaskočí, chňapněte po ní. Tvrdost a neústupnost při pracovním jednání, především se šéfem, je tentokrát zcela na místě. Berte to ale tak, že důležité není zvítězit, mnohem podstatnější je, že posílíte své sebevědomí a sebeúctu. V nejbližší době vás čeká nějaká náročnější finanční transakce, tady je na místě zvýšená obezřetnost. Než něco podepíšete, přečtěte si řádně všechny smlouvy, na místě je i porada s právníkem. Zbrklé jednání by se nemuselo vůbec vyplatit.

Blíženci (22.5. až 21.6)

Ach ty city! Už dlouho myslíte na někoho z minulosti, s kým jste se dlouho neviděli a nějak pořád nechápete, proč ho nemůžete dostat z hlavy. Ale pokud to tak je, bylo by fajn s tím něco udělat. Kontaktujte ho, jen tak zjistíte, co k němu opravdu cítíte. Odmítnutí se nebojte, je dost pravděpodobné, že na to čeká. Lásce se občas musí jít naproti. Někdy i hodně přímo. Ku prospěchu by vám mohla být i nová známost, teď ale mluvíme spíše o pracovních příležitostech. Pokud vám někdo nabídne zajímavé místo, neváhejte. Situace je z pohledu hvězd mimořádně příznivá. Pozor si dávejte na své zdraví, říjen by měl být dobou, kdy si zajdete na všechna zanedbaná preventivní vyšetření. Zejména k zubaři se objednejte co nejdříve.

Rak (22.6. až 22.7.)

Co se týká vztahů, vznášíte se momentálně na růžovém obláčku, a ještě delší dobu to tak zůstane. Zbytečně moc ale o tom nepřemýšlíte, jen hledáte jistoty a ujištění, která stejně nepřijdou. Raději vše berte, jak to je a užívejte si přítomnost. Zapomínat byste neměli ani na stará přátelství a udržovat záliby, které vás držely nad vodou, když vám nebylo do skoku. Přílišná vazba na partnera není nikdy příznivá, tak si zachovejte i svůj život a soukromí. V zaměstnání teď žádné velké změny nečekejte, připomíná to spíše klidnou plavbu, což není na škodu. Pro raky, které jsou singl, tu vidím nějaké brzké seznámení. Pravděpodobně nepůjde o něco vážného, ale rozhodně si to užijete.

Lev (23.7. až 22.8.)

Trpělivost růže přináší a vám se opravdu vyplatila. Láska bytosti, po které jste tak dlouho toužili, je tu a vy si ji skutečně zasloužíte. Čekají vás větší změny, stěhování nebo delší cesta, která přinese hodně nového. Karty mi pro vás ukázaly obrácené písmeno W, v němž spočívá jakési kouzlo, která vám má přinést štěstí. Zdráháte se uvěřit, že by se na vás konečně usmálo, ale je to tady. Stačí, když dovolíte osudu vás obdarovat a pustíte příznivé síly do svého života. Jen nebuďte zbrklí a nechtějte všechno hned. Vše má svůj čas a přijde v pravou chvíli, až budete připravení.

Panna (23.8. až 22.9.)

Milé pracovité Panenky, nebojte, Vesmír na vás rozhodně nezapomněl, i když si to často myslíte. Říjen vám vynahradí mnohá trápení a životní zkoušky, kterými jste si v uplynulých měsících museli projít. A že jich bylo. Berte je jako dar, posílily vás a v mnohém poučily. Jste teď odolnější a komplexnější osobnost, která na druhé hledí s větším pochopením a respektem. Odměnou vám bude silná zpětná vazba od přátel i partnera, kteří si vás začnou mnohem více vážit. Pochopí, jak prázdný by byl život bez vás a dají vám to hodně najevo. Pokud zrovna nastupujete do nové práce, bude se vám tu dařit, kolegové budou milí a ocenění váš přístup i píli. I vaše finanční situace je rychle zlepší, pravděpodobná je i nějaké výhra či nečekané dědictví.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související