Soutěž Objev můj region je v plném proudu. Zapojit se a vyhrát můžete i vy.

Podpoříte tak cestovní ruch v České republice
Objevte svůj region
foto: archiv redakce

Sympatický projekt spustila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Na konci srpna vyhlásila soutěž #objevmujregion. Hlavním cílem soutěže je vyzvat veřejnost, aby pomohla českým regionům a firmám poskytujícím služby v oblasti turismu a cestovního ruchu v rámci aktivit „Spojujeme Česko“. Na stránce https://www.objevmujregion.cz/ se může zapojit kdokoli má chuť. A představit zde vlastní cestovatelské tipy i zážitky – ze svého okolí nebo z jakékoli místa v ČR, kam se rád vrací nebo ke kterému ho vážou třeba vzpomínky z dětství. Tyto cestopisy s fotografiemi a videi budou následně zpracované do jednotné a všem otevřené největší evropské turistické digitální platformy.

Soutěž odstartovala již v srpnu a v současné chvíli je v plném proudu, ale pokud se chcete také zapojit, určitě to ještě stihnete.

Harmonogram soutěže:

30. 9. ukončení registrace účastníků
6. 10. ukončení soutěže, uzavření systému pro tvorbu obsahů
11. 10. vyhlášení vítězů

My si dovolujeme tvrdit, že vítězem bude každý, kdo se zapojí a pomůže tak v této nelehké době těžce zkoušenému cestovnímu ruchu, hoteliérům, restauracím, dopravcům… Takže hurá na výlet a sdílejte s ostatními své zážitky a tipy.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související