Velký horoskop pro vás! Jaký bude ROK 2021?

Unikátní předpověď z hvězdopraveckých karet!
Zvěrokruh
foto: archiv redakce

Už je to tak. Na rok 2020 bychom nejraději všichni zapomněli a toužebně vyhlížíme ten přicházející.

Bude rok 2021 lepší? Šťastnější? Příznivější? Přinese více radosti, volnosti a klidu? Komu dopřeje lásku, spokojenost v práci, nebo kýžené uzdravení? A kdo by si naopak měl na sebe dávat větší pozor a být v projevování svých citů opatrnější? Sandra Pavlů vyložila své oblíbené hvězdopravecké karty pro každé znamení zvěrokruhu. A zde jsou její předpovědi.


Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Kozoroh
foto: archiv redakce

Láska & vztahy: Klid a rodinná pospolitost pro vás nejsou ani zdaleka prázdná slova. Naopak, jsou pro vás mnohem důležitější než pomíjivá vášeň či zamilovanost. Na svém protějšku oceňujete především spolehlivost a schopnost šířit kolem sebe pohodu a skřípe to jen ve chvílích, kdy ji necítíte. A on to má podobně. Na vás je ale prakticky vždy spolehnutí, a proto vás tak mají rádi všichni přátelé i širší rodina. Jen si toho na sebe neberte tolik a rok 2021 pro vás bude obdobím vnitřní vyrovnanosti.

Zdraví & kondice: Únava je problém, se kterým v poslední době bojujete nejvíce. A bude to ještě horší, pokud s tím hned něco neuděláte. Naštěstí se velmi brzy seznámíte s někým, kdo vám otevře oči a pomůže se na vše podívat z úplně jiného úhlu. Je zkrátka nejvyšší čas zamyslet se nad tím, jak se o sebe staráte a kde máte největší rezervy. Vyzkoušejte i další způsoby regenerace, než jsou ty klasické. Bylinky, akupunktura, tradiční čínská medicína… Možností je více. A právě vám mohou hodně pomoci.

Kariéra & peníze: Úspěch. Tak by se jedním slovem dalo shrnout následující období. Uplynulé měsíce jste opravdu tvrdě pracovali a přišel čas sklízet plody vaší píle. Z počátku nebudou ještě nijak oslnivé, ale během roku se budou nabalovat jako sněhová koule a vy na sebe budete právem hrdí. Jen si budete muset vybrat, kterou z cest se nakonec vydáte, protože možností spolupráce se vám sejde víc. Nerozhodujte se tentokrát jen rozumem, ale i srdce je dobrý rádce. Věřte mu.


Vodnář (21.1. až 20.2.)

Vodnář
foto: archiv redakce

Láska & vztahy: Hned zkraje roku bude nutné rozseknout ten problém v podobě balvanu, který za sebou táhnete už řadu měsíců. Věřte, hrozně se vám uleví. Takhle to opravdu dál nejde, jen se zbytečně trápíte. Ve chvíli, kdy se konečně smíříte s tím, co máte, a přestanete fantazírovat o tom, co byste mohli mít, stane se malý zázrak. Jako když mávnete kouzelným proutkem vás zaplaví hřejivý pocit klidu. A ten vám vydrží téměř po celý rok. Jen na přelomu podzimu a zimy vás opět přepadnou pochyby, ale zbavte se jich. Máte kolem sebe spoustu skvělých lidí, tak se jich držte.

Zdraví & kondice: Jarní únava vás tentokrát dostihne už zhruba v polovině února. Setřepat ji ze sebe musíte pohybem a pozitivními myšlenkami. Prostě si je nařiďte. Pozor si dávejte hlavně na zažívání, přechod na zdravější jídelníček bude především na jaře na místě. A pokud přidáte pohyb (žádné vrcholové výkony nejsou třeba, úplně postačí pravidelné dlouhé procházky), bude to dobré a zlepšená kondička vás podrží.

Kariéra & peníze: První polovina roku nebude úplně nejlepší, hrozí ztráty a vyloučená není ani změna zaměstnání, či konec podnikání. Berte to jako výzvu, že vás čeká něco mnohem lepšího. Jen to bude vyžadovat aktivní zapojení z vaší strany. Čím silnější bude, tím větší progres můžete čekat. Konec roku slibuje zásadní vylepšení finanční situace a rozjezd něčeho velkého. Tak chyťte příležitost za pačesy. Tohle má velkou šanci na úspěch.


Ryby (21.2. až 20.3.)

Ryby
foto: archiv redakce

Láska & vztahy: Vaše citlivá duše touží po souznění. A ono přijde, jen to nebude hned. Někdy o prázdninách by to ale tentokrát mohlo klapnout. Přijde horké léto a přinese vše, co k tomu patří. Nejdříve vás čeká nějaký vášnivý flirt, který vám dost zamotá hlavu, ale hned krátce na to se pohnout ledy. A dostaví se to, čemu básníci říkají rána z nebes. Tohle bude opravdu silné a vydrží to na hodně dlouho. Dost možná i navždy.

Zdraví & kondice: Vážně si myslíte, že se můžete zanedbávat? Chyba lávky, tohle se vám totiž vymstí. Zajděte si raději na všechny preventivní prohlídky a přestaňte se šidit. I ten jídelníček by stál za revizi a co se týká odpočinku, tam to platí dvojnásob. Rok 2021 bude přát všem, kdo se rozhodnout vzít život do svých rukou a nespoléhat na náhodu nebo okolnosti.

Kariéra & peníze: Ani v práci nemůžete čekat, že vám něco samo spadne do klína. Čekáte na povýšení nebo konečně na hmatatelný důkaz své píle v podnikání? Dostaví se, ale raději počítejte s tím, že až někdy na konci léta. Do té doby zatněte zuby a vydržte, vážně se vám to vrátí. I s úroky, uvidíte. Zase bude výrazně lépe.


Beran (21.3. až 20.4.)

Beran
foto: archiv redakce

Láska & vztahy: Hlavou proti zdi, to jste celí vy. Buď všechno nebo nic. Když ale trochu uberete ze svých idealistických představ, mnohé se změní. Už dlouho vás spaluje touha po někom, koho stejně nemůžete mít a je na čase si to přiznat. Jen tak se pohnete z místa a učiníte nezbytný krok ke svému znovuobrození. A osud vás za to odmění zcela nečekanou šancí. Ta se vám bude líbit. Zn.: Žhavé léto se blíží.

Zdraví & kondice: Každoroční jarní očistný půst si letos naordinujte klidně o něco dřív. Hodně vám prospěje. Posílí vaši imunitu a dodá vám energii. A tu vy potřebuje mnohem víc než ostatní, protože jí dvakrát tolik vydáte. Do všeho jdete naplno, tak podobně přistupte i ke své kondici. Za zvážení stojí i změna aktivit, možná by to chtělo něco klidnějšího, třeba jógu.

Kariéra & peníze: V první třetině roku vás překvapí nečekaná částka, která vám připutuje na účet, ale rozhodně ji hned nerozfofrujte. Přijde vhod, protože další měsíce tak příznivé nebudou. Koncem roku se to zase srovná, ale na žádné zbrklé utrácení to teď není. Raději zapracujte na svém sebevzdělávání, brzy se bude hodit. Změna zaměstnání nebo oboru podnikání je tentokrát zhruba od léta velmi reálná. Ale nebojte, bude s největší pravděpodobností k lepšímu a na rok 2021 budete vzpomínat v dobrém.


Býk (21.4. až 21.5.)

Býk
foto: archiv redakce

Láska & vztahy: Vám žádné citové kotrmelce letos nehrozí. Vztah, který máte, vydrží a zřejmě se ještě posílí. Pokud lásku zrovna hledáte, připlíží se velmi pozvolna a nenápadně. Žádné srdeční tsunami zkrátka nečekejte, v tomhle bude rok 2021 pro vás nejspíš hodně poklidný, ale o to hezčí by to mohlo být. Zejména listopad a prosinec vypadají v tomto směru velmi příznivě. A přát vám bude i ohledně starých kamarádů a dopřeje vám setkání, na která jste už málem úplně rezignovali.

Zdraví & kondice: Za všechna příkoří uplynulých měsíců se vám ty nadcházející odmění. A to hlavně v psychické pohodě a zlepšené náladě. Ta se následně odrazí i na vaší kondici. A když k tomu dokážete potlačit svou vrozenou lenost a začnete se konečně trochu hýbat, budete mít ze sebe ještě větší radost. Dokonce i ta nabraná kila půjdou dolů. Možná je na čase si zařídit i tu domácí posilovnu, co už si tak dlouho slibujete.

Kariéra & peníze: Svou duchaplností a temperamentem se prosadíte i tam, kde to ani nečekáte. Otevřená máte letos mnohá vrátka a bude jen na vás, kterou cestou se rozhodnete vydat. Možností k úspěchu je opravdu více a někdy koncem jara vás čeká velké rozhodování, zda zůstat a mít své jisté, nebo se vydat cestou neprobádanou. Hvězdy naznačují, že se jí nemusíte bát. Když to risknete, nečekejte okamžitý profit, ale pokud vydržíte, dostaví se. A mnohem větší než vůbec doufáte.


Blíženci (22.5. až 21.6.)

Blíženec
foto: archiv redakce

Láska & vztahy: Vášeň a flirt, které tak toužebně vyhlížíte, možná přijdou, možná ne. Je to jen na vás. Pokud si myslíte, že se jich dočkáte jen tak bez zásluhy, budete asi zklamaní. Jestliže se ale rozhoupete a učiníte alespoň onen pověstný první krok, mohla by se sladká odměna dostavit. Už brzy na jaře vám hvězdy předvídají žhavou love story, která jen tak nepohasne, ovšem může vás klidně minout. Předplatné na ni nemáte.

Zdraví & kondice: Problémy s pohybovaným aparátem (pravděpodobně bolesti zad a krční páteře) zvolna polevily. Ale mohou se kdykoli vrátit, pokud se nezačnete trochu šetřit a lépe o sebe pečovat. Rozhodně nešiďte rehabilitaci a pravidelné naordinované cvičení. Psychickou pohodu vám pomohou udržet kamarádi, kterých kolem sebe máte opravdu hodně. Nezanedbávejte je. Jsou pro vás důležitější, než si myslíte.

Kariéra & peníze: Po finanční stránce vám rok 2021 žádné velké výkyvy nepřinese. Na přelomu jara a léta vás nejspíš zláká výhodná nabídka na změnu práce, ale raději ji pořádně zvažte. Bude znít sice hodně slibně, ale není jisté, zda je úplně poctivá a že vám říkají celou pravdu. Raději si všechny informace dobře prověřte, mohlo by se stát, že budete hodně litovat své důvěřivosti.


Rak (22.6. až 22.7.)

Rak
foto: archiv redakce

Láska & vztahy: Už dlouho toužíte po plnohodnotném láskyplném vztahu a rodinné idylce. Není divu po tom všem, co máte za sebou. Někdy začátkem jara by se to mohlo zlomit. Nezadaní potkají spřízněnou duši, a vy co ji už doma máte, se můžete těšit na celkové zklidnění situace. V druhé polovině roku si budete užívat nebývalého zájmu druhého pohlaví, ale s tím je spojené i riziko nevěry. Zvažte, zda vám to za to stojí, důvěra se obnovuje jen velmi těžko. Každopádně rok 2021 bude pro vás plný emocí a občas jako na houpačce. Konec roku ale přinese kýžené zklidnění.

Zdraví & kondice: Máte sklon si všechno moc brát a problémy se užírat, což se nepříznivě odráží na vaší psychické i fyzické kondici. Zkuste se nad problémy trochu povznést a tolik si je nepřipouštět. Strašně se vám tím uleví a budete se cítit o moc líp. Pravidelný pohyb je fajn, ale u vás je to vše především o hlavě, jak si to nastavíte, takové to bude. Když to jen trochu půjde, snažte se někam odjet a pořádně si odpočinout. Relax opravdu potřebujete.

Kariéra & peníze: Alespoň v práci vás čeká letos poměrně klidný rok. Žádné velké změny se na vás neženou. To se týká i financí, vaše vrozená šetrnost se ukáže jako velmi prozíravá vlastnost, protože zejména koncem léta přijdou pravděpodobně nečekaná vydání, která musíte ustát. Když zachováte chladnou hlavu, nebudete s tím mít větší problém. Zachránit by vás mohlo i nečekané dědictví nebo nějaké výhra. Zkrátka peníze, s kterými jste nepočítali, zalepí díru v rozpočtu.


Lev (23.7. až 22.8.)

Lev
foto: archiv redakce

Láska & vztahy: Intenzita vztahu-nevztahu, který právě prožíváte, vás v posledních měsících docela vyčerpala, a tak je na čase obnovit síly. Hlavně už žádné emocionální veletoče, vy potřebujete mít chvíli klid. A v tom by vám mohl rok 2021 hezky vyjít vstříc. Úplně bude stačit, když si svoje citové prožitky necháte pro sebe, partner nemusí vědět všechno. Pokud jste zrovna singl, věřte, že na vás osud nezapomněl, jen nechce, abyste se moc snažili a pletli se mu do toho. Když mu to dovolíte, odmění vás.

Zdraví & kondice: Váš tuhý kořínek vás podrží i tentokrát, přesto na něj nemůžete spoléhat zcela. Zejména na jaře by bylo na místě nasadit nějakou očistnou kúru a posílit tak svou imunitu. Proto, abyste se cítili dobře, potřebujete mít pocit, že máte svůj život pod kontrolou a v tomto směru bude rok 2021 pro vás trochu nejednoznačný. Budete ale mít dost sil na to, abyste vše zvrátili na tu příznivější stranu.

Kariéra & peníze: Povýšení či úspěch v podnikání a celkové zlepšení vaší finanční situace můžete očekávat spíše ve druhé polovině roku. Ale ani ta první nebude vůbec špatná. Uslyšíte na svou adresu hodně chvály, a i ve slabších chvílích vás kolegové podrží. Samozřejmě čekají to samé od vás, na což máte tendenci zapomínat. Pokud se ale i v tomto zlepšíte, vrátí se vám to dvojnásob.


Panna (23.8. až 22.9.)

Panna
foto: archiv redakce

Láska & vztahy: Tady se někdo má na co těšit. Po těch plonkových měsících jste to už málem vzdali, ale jak už to tak bývá, to nejlepší přichází, když to vůbec nečekáte. A u vás se všechny citové záležitosti během jara krásně vyjasní. I s omluvou! A podle všeho vás čeká pěkně žhavé léto. Ale také je dost možné, že potkáte někoho úplně nového, zejména kolem vašich narozenin, je to dost reálné. Budete hodně zvažovat, zda do toho jít… Ve chvílích nejistoty, se spolehněte na svou intuici. Ta ví přesně, co je pro vás nejlepší.

Zdraví & kondice: Nepodléhejte panice a raději si udělejte v životě pořádek. Začátek roku vás zastihne nepřipravené a nejlepší, co můžete udělat, je si vyladit denní rytmus, chodit do postele ve stejnou hodinu a spát alespoň sedm hodin denně. Vy to opravdu potřebujete a pokud nenastolíte pevný řád, odrazí se to nejen na vaší náladě, ale i snížené obranyschopnosti. Na druhou stranu správně nastřádaná energie se vám vrátí zejména během léta, kdy vám bude opravdu krásně a budete jen zářit.

Kariéra & peníze: Zdá se, že mizerné časy máte konečně za sebou a rok 2021 přinese dobré zprávy zejména ohledně financí. Přibývat jich bude pozvolna, ale během roku se to bude stále jen zlepšovat. Až tak, že vás to dost zaskočí. Možná se vám z toho až zamotá hlava, ale vaše vrozená praktičnost vám nedovolí se nechat pobláznit. Myslete na zadní kolečka a rozhodně nezapomínejte ani na charitu. Kdo dává, bývá obdarován dvojnásob.


Váhy (23.9. až 23.10.)

Váhy
foto: archiv redakce

Láska & vztahy: Rozbouřené vody vašich citů se pomalu uklidňují a tento očistný proces bude pokračovat i v nadcházejícím období. Rok 2021 přinese speciálně pro vás tolik potřebnou stabilitu, která vám opravdu chyběla, i když si to stále odmítáte přiznat. Ano, může to být někdy trochu nuda, ale na druhou stranu v takovém napětí, jako jste byli až donedávna, se dlouho žít nedá. Užívejte si vše, co máte a nerouhejte se. Je toho opravdu hodně, proč byste se mohli a měli cítit dobře a spokojení.

Zdraví & kondice: I vaše kondice dostala zabrat, ale na druhou stranu pro vás opravdu platí, co tě nezabije, to tě posílí. A vy jste teď silnější a odolnější, tak neusněte na vavřínech a udržte si to. Užívejte života s mírou a vyvarujte se jakýchkoli extrémů, v jídle, pití i sportu. Někdy na podzim se ozvou staré rány, ale pokud si na sobě dáte záležet a nebudete se šidit, ani si jich nevšimnete.

Kariéra & peníze: Ano, bylo už líp, ale také i hůř, ne? Tohle zvládnete, tak hlavu vzhůru. Firma se znovu rozběhne, a nakonec i finance zůstanou celkem vyrovnané. Pokud dostanete dobrou nabídku na změnu, využijte ji, mohla by to být přesně ta šťastná chvíle, která se už nemusí opakovat. Zejména pokud k vám přiběhne na začátku prázdnin, neváhejte.


Štír (24.10. až 22.11.)

Štír
foto: archiv redakce

Láska & vztahy: Spoléháte na to, že se dokážete ze všeho vymluvit, ale ona taky může občas kosa padnou na kámen a vy se dostanete do pěkné šlamastyky. Milujete vzrušení a nesnášíte nudu, ale přelétavost vám štěstí nepřinese. Svobodní Štíři se nemusí bát flirtu, ale především na konci léta si na něj dejte raději pozor, nemuselo by to dopadnout tak hladce, jak jste zvyklí. Celý rok 2021 bude pro vás ve znamení vášní, což je sice fajn, ale raději s nimi zacházejte opatrně.

Zdraví & kondice: Zdánlivě je vše v pořádku, ale pokud trochu neuberete ze svého celkem nezdravého způsobu života, mohlo by se vám to vymstít. Zejména s jídelníčkem jste na štíru. Dobře víte, kde máte rezervy, tak už nad nimi přestaňte mávat rukou. Tělo si žádá plnou pozornost a lepší zacházení. Pokud ho vezmete vážně, konec roku vás zastihne v dobré náladě i kondici.

Kariéra & peníze: Je už to tak na světě zařízené, že někomu to jde lehce a někdo se musí dřít. A vy máte to obrovské štěstí, že na co sáhnete, daří se. Tedy většinou. Jen kdybyste tolik zbytečně neutráceli. Vaše záliba v krásných věcech by vás, především na přelomu jara a léta, mohla dohnat až k závazkům, které si nemůžete momentálně dovolit. Raději vezměte tužku do ruky a rozum do hrsti a vše si předem pořádně spočtěte. Má dáti, dal. Tak jednoduché to je.


Střelec (23.11. až 21.12.)

Střelec
foto: archiv redakce

Láska & vztahy: Váš přirozený šarm vás ani v nadcházejícím období nezradí. Pozornost druhého pohlaví máte téměř jistou, především na konci jara to bude celkem fičák. Nezadané čeká osudné setkání s někým, kdo bude v jejich životě hrát velmi důležitou roli. A zadaní si budou muset dát pozor, touha podvést partnera bude velmi silná a odolat bude hodně těžké. Vést to může až k rozchodu. Ovšem kdo ví, třeba to tak má být!

Zdraví & kondice: Žádné zásadní výkyvy ohledně zdraví nečekejte. Vše poběží celkem hladce, i proto, že jste zvyklí na sobě makat a nevynechávali jste ani v době, kdy byla zavřená všechna sportoviště. Trošku horší je to s vaší náladovostí, ale rok 2021 by mohl v tomto směru být i pro vás uklidňující a konejšivý.

Kariéra & peníze: Nemáte rádi, když k vám někdo nemluví přímo, takže takto: Ujasněte si konečně co opravdu chcete a pak za tím bez váhání vyrazte. Zamíření na cíl vám jde stejně ze všeho nejlépe, tak hurá na to. Hvězdy vám přejí a pokud se opravdu rozhoupete, čeká vás až nečekaný úspěch. O něco horší to bude s financemi, někdy v polovině roku vás doženou staré závazky, které budete muset vyřešit, ale pak už to bude lepší. Zejména na podzim můžete naopak čekat nějaké peníze navíc, které vám hodně pomohou vše ustát.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související