KRAŤASY A SLUNEČNÍ BRÝLE ještě neuklízejte. Čeká nás krásné a teplé babí léto. Jak ho nejlépe využít?

Tipy na akce pod širým nebem.
Září bude nadprůměrně teplé
foto: PxHere.com

Prázdniny sice skončily, ale milovníci sluníčka a teplých dnů se můžou těšit na další krásný měsíc. Podle meteorologů má totiž září přinést pro toto roční období neobvykle vysoké teploty, které vystoupají až na příjemných 24 stupňů. Astronomické léto letos na severní polokouli končí 22. září v 15:30:27h. V této druhé dekádě se sice mírně ochladí, ale teploty by se měly stále pohybovat kolem 20 stupňů. Podle pranostiky by se díky teplému září mělo dobře dařit ovoci i vínu.

Kam vyrazit?

Kdo by seděl o krásném ještě teplém dnu či večeru doma? Přinášíme tipy na akce pod širým nebem. Tak neváhejte, vybírejte a plánujte.

8. – 28. září probíhá na pražském Výstavišti akce Praha Září! Těšit se můžete na skvělé konzerty i show. Vystoupí například Tata Bojs, Cirk La Putyka & Losers Cirque Company, Monkey Business nebo Moses Boyd . Kompletní program na www.prahazari.cz/program

15. září se na střeše pražské Lucerny s nejhezčím výhledem na Prahu pořádá opravdová mexická party. Čeká na vás mexická hudba, drinky, tanec i dobroty!

Možností jak se pobavit je koncertní seriál: Hudba na vinicích. Propojuje skvělou muziku se skvělým vínem, to vše v nádherných lokalitách českých a moravských vinohradů.

19. září vystoupí skupina MIG 21 ve Vinařství Lahofer Znojmo.

25. září to rozjede v Třebívlicích v podmanivých kulisách Zámeckého vinařství Johann W. skupina Lucie. Čeká na vás výjimečná atmosféra vinohradu, prvotřídní víno a v neposlední řadě koncert plný jejích hitů!

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související