Zn. Mybelka: Navrhněte si svou vlastní kabelku…

Vytvořte si vlastní design, který vám chybí v šatníku.
foto: Mybelka

Sníte o kabelce, která by doplnila k dokonalosti váš outfit a zatím jste žádnou takovou nenašli?

Pandemie koronaviru nám mnohé vzala, ale najdou se také dobré zprávy. Například mnozí pojali situaci jako výzvu a uskutečňují zajímavé nápady. S originální myšlenkou přišli během loňské karantény i dva vysokoškoláci Agnieszka Kozłowska a Adam Farny. Nabízejí ženám nebo i mužům, kteří hledají pro svou partnerku originální dárek, kabelku na míru. Založili značku Mybelka, kde si při objednání nové kabelky můžete zahrát na návrháře a vybrat si tvar, barvu, pásek, kování i podšívku přesně podle sebe. A vše doplnit vlastním gravírováním.

Mybelka Kornelie 2 090 Kč / foto: Mybelka

Kabelky jsou kožené a materiál pochází z Polska a Itálie. Když se o ni budete dobře starat, tak vám vydrží léta a na rozdíl od většiny umělých materiálu vypadá s věkem pořád lépe a lépe. Šijí se ručně v rodinné firmě s dlouholetou tradicí, která je v Polsku.

foto: Mybelka

Unikátní kousek

Nabízíme našim zákaznicím možnost stát se designérkami a navrhnout si model podle svých potřeb a v souladu s tím, co se jim líbí. Na základě své osobnosti si vytvoří unikátní kousek, jenž bude jen jejich,” popisuje, jak to v Mybelce probíhá, zakladatelka značky Agnieszka Kozłowska.

Její postoj doplňuje i spolumajitel značky Adam Farny. Naše zákaznice se mohou spolehnout, že kabelka od nás jim opravdu vydrží. Kabelky totiž šijeme ručně a jen z těch nejkvalitnějších materiálů.”

Mybelka Julie 1 990 Kč / foto: Mybelka

Ceny se pohybují od 1790 do 2090 Kč. Za příplatek 150 Kč je možné dokoupit zlaté kování a za 250 Kč gravírování. Dodací lhůta je dva až tři týdny. Více informací naleznete na www.mybelka.cz


Jak se starat o kůži?

Při špatné péči se může kůže vysušit a tím pádem popraskat. Abyste tomu zabránily, nenechávejte kabelku na dešti, přímém slunci a dbejte na to, aby se kůže zbytečně nepoškrábala. Pro lepší výdrž a odolnost je vhodné kabelku naimpregnovat, ale raději si vybranou impregnaci předem vyzkoušejte na menším kousku kůže. Na čištění od nečistot je nejlepší použít teplou vodu a hadřík. Netlačte! Stačí jen skvrnu párkrát přetřít.

foto: Mybelka

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související