10x top deštník roku 2021: Ve tvaru hvězdy, bubliny nebo svítící?

Vyberte si ti nejhezčí a nejpraktičtější zábranu proti dešťovým kapkám.
foto: Kevin Erdvig

Nezmoknout, to je to oč tu běží… Ale deštník se může stát i vítaným módním doplňkem. Vybrali jsme pro vás desítku těch nejzajímavějších, které by neměly uniknout vaší pozornosti…

Spolehlivost a udržitelnost

Novozélandská značka Blunt je známá tím, že navrhuje kvalitní, udržitelné deštníky, které jsou spolehlivé a zároveň také chrání planetu. Jedním z těch, který se nám od značky šetrné k životnímu prostředí líbí, je originální deštník Metro Umbrella ve tvaru hvězd. Ten tvar je prostě sexy. Na rozdíl od jiných nemá ostré hroty, takže se nemusíte ani starat o případné zranění kolemjdoucích. Deštník je dodáván s odpovídajícím pouzdrem.

Koupíte na AMAZONU za 59,99£ nebo na BLUNT za 79£ / foto: archiv firem

Doživotní láska

Tady jde o design až ve druhé řadě, důležitější je spolehlivost a praktičnost. Repel’s Travel Umbrella je lehký, větruodolný deštník s doživotní zárukou. Poslouží dámám i pánům a je na ně vážně spoleh.

Koupíte na AMAZONU za 28,68£ nebo na na WALMARK za 29,63£ / foto: archiv firem

Skládací moderní tradice

Balios spojuje tradiční řemeslné umění s moderním designem a inovacemi. Deštníky sice vypadají velmi luxusně a nákladně, ale to jen na první pohled. Ve skutečnosti jsou cenově dostupné. Některé rukojeti jsou ručně vyrobeny ze 100% dřeva a evokují klasický městský styl.

Koupíte na AMAZONU za 18,99£ nebo na WALMART 31,02£ / foto: archiv firem

Dřevěný klenot

Společnost Totes, založená v malém městě v Ohiu v roce 1924, neustále prokazuje své zkušenosti ve výrobě deštníků, které mají styl. Dostupná cena a tradiční estetická rukojeť ve tvaru J doplněná automatickým otevíráním.

Koupíte na AMAZONU za 20£ nebo na TOTES za 20£ / foto: archiv firem

Originální bublina

Hunter je britská značka, která existuje již více než sto let a navrhuje inovativní produkty, které chrání před deštěm i větrem. A je k nepřehlédnutí. Na své si přijdou i děti.

Koupíte na BLOOMINGDALES za 40£ / foto: archiv firem

Klasika na druhou

Možná znáte značku Samsonite jako záruku prvotřídních zavazadel a cestovních tašek. Ovšem i jejich pestrá výroba kvalitních deštníků jen proslulá. Windguard Auto-Open s dvojitým baldachýnem pokrytým teflonem se otevírá do průměru 36 palců a nabízí pozoruhodně robustní vodotěsnou „schovku“, která vás ochrání i před pořádnou sprchou.

Koupíte na BEDBATHANBEYOND za 20£ / foto: archiv firem

Deštník do velkoměsta

Deštník LifeTek New Yorker Umbrella je skvělou volbou pro dojíždění do práce. Nejen, že má ultra-elegantní design, ale tje dostatečně velký, aby ochránil celé tělo.

Koupíte na AMAZON za 40£ / foto: archiv firem

Deštník jako ze sci-fi

Designová firma Bestkee je známá výrobou pánských kožených opasků a peněženek. Ale v jejich nabídce najdeme i deštník připomínající světelný meč. Pokud jste fanouškem nadčasovosti nebo Hvězdných válek, pak je jako stvořený pro vás. Ideální pro deštivé noci, rukojeť se rozsvítí stisknutím tlačítka. A okamžitě se i při fádním noční procházce stanete středem pozornosti.

Koupíte na AMAZON za 25£ / foto: archiv firem

Barevné hrátky

Tento deštník je kompaktní, lehký a přátelský díky měkké rukojeti. Je dokonce vybaven i odvzdušňovací komorou, která zabraňuje převrácení, a je k dispozici v mnoha zábavných barvách.

Koupíte na AMAZON za 20£ / foto: archiv firem

Pořádný velikán

Velký, ale ne ohromující, pevný, ale ne těžký. Správná kombinace kreativity a funkčnosti, protože Certain Standards věří, že deštník by měl dělat víc, než vás chránit před živly.

Koupíte na CERTAINSTANDARD za 55£ / foto: archiv firem

Stylové holínky nejen do přírody

foto: Hunter

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související