6 znamení zvěrokruhu, která nikdy nedospějí. Kdo je na to nejhůř?

foto: Unsplash

„Jsi jak malé dítě! Kdy už z té puberty vyrosteš. Chovej se, prosím, jako dospělý, není ti pět….“ Pokud některou z uvedených vět říkáte až podezřele často, máte možná tu smůlu, že žijete po boku věčného dítěte. A je to občas peklo, že? Z pohledu hvězd některá znamení k nedospělému chování inklinují mnohem častěji než jiná. Která to jsou?

Seřadili jsme je podle toho, kdo je na tom ještě relativně dobře a kdo opravdu nikdy nedospěje. Když tohle pochopíte, bude to pro vás možná dost osvobozující pocit. Pochopení je přeci ta nejlepší cesta k porozumění.

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou zvyklí dostat co chtějí. A pokud ne, je zle. Vztekají se jako malé děti, „vyskajují“, zlobí se… „Jejich vrozená energie z nich může dostat to nejlepší, ale zároveň inklinují k nepřiměřeným reakcím a nepřemýšlejí o důsledcích,“ vysvětluje astroložka Jill Loftis. „Stačí drobnost a udělají z toho hned drama, rádi přehánějí a také se s oblibou vrhají do situací, které je přivádějí do potíží, “ doplňuje astroložka Maria Hayes. Takže pokud žijete s Beranem, alespoň chápete, že prostě takový je a nic moc s tím nenadělá. Utěšit vás ale může, že tu jsou i horší „děcka“.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou známí svým občasným divokým chováním, které se může projevovat nezralostí, nespolehlivostí a prokrastinací. „Bez ohledu na to, kolikrát jim připomenete, aby něco udělali, neřeší to, dokud si neuvědomí, že už je opravdu zle,“ říká astroložka Maria Hayes. „Neočekávejte, že Střelec bude bez problémů mluvit o svých problémech. Místo toho klidně vykročí do neznáma, aniž by přemýšlel o důsledcích. „Střelci někdy inklinují i k hazardním hrám a celkově k nezodpovědnému jednání. A také si moc neberou servítky, rádi říkají, co si myslí. Pronášejí svoje „pravdy“ bez ohledu na to, zda někoho zraní, čehož často litují, až když je pozdě,“ dodává astroložka.

Rak (22. června – 22. července)

Raci mají tvrdou skořápku, ale uvnitř jsou hodně citliví, proto často skrývají své skutečné pocity. Bývají sebestřední, podceňující se, ale jak upozorňuje astroložka Jill Loftis, mívají sklon k manipulaci. Přesně jako malé děti, které se všemi prostředky snaží dosáhnout svého. Sice se u toho nevztekají, ale o to těžší bývá je odhalit. Své chování často skrývají za otevřenost a zranitelnost. Tomu bývá velmi těžké se bránit a jedině, když pochopíte, co s vámi vlastně provádějí, můžete tomu čelit. Ovšem díky své vlídné povaze je Rak znamení, které druzí neopouští a mají ho rádi, proto mu jeho chování často odpouští.

Blíženci (22. května – 21. června)

Dualita Blíženců je předurčuje k problematické povaze. A jednou jejich přirozenou součástí bývá malé rozmazlené děcko bez špetky zodpovědnosti. Na druhou stranu bývají velmi přátelští, upovídaní a veselí, takže mají kolem sebe vždy hodně kamarádů a známých. Ovšem žít s nimi je pro mnohé nad jejich síly. „Jejich specialitou je, že ve svých partnerech bez uzardění vzbuzují pocit viny a vždy vše otočí proti vám. Jsou přirozeně pasivně agresivní,“ vysvětluje astroložka Maria Hayes. Ovšem dělají to s takovou grácií, že druhé ani nenapadne se na ně zlobit a chybu hledají u sebe.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi milují, když jejich život působí stejně dramaticky jako ta nejdivočejší reality show. Nemají rádi nudu a svou nezdolnou energii obvykle přinášejí, kamkoli přijdou. Astroložka Jill Hayes říká, že Lvi často „podněcují potíže rozdmýcháváním plamenů“, ale také rádi hrají ve svých vlastních příbězích hlavní roli. Neočekávejte, že Lvi zastaví dramatický okamžik jakmile nastane. Právě naopak. Také jsou často velmi malicherní a pokud nedostávají tolik lásky, respektu a pozornosti, kolik vyžadují, dávají to hodně najevo,“ vysvětluje Loftis. Můžete očekávat i menší záchvaty vzteku, pokud nedosáhnou svého. Co ještě? Přímo chorobně milují chválu, bez ohledu na to, zda si ji zaslouží či ne. V tomto ohledu jsou opravdu jako malé děti a jejich partner by to měl vědět a počítat s tím.

Býk

A máme tu vítěze. Pokud někdo opravdu nikdy nedospěje, je to Býk. Toto znamení má pověst dětinského a tvrdohlavého děcka, které nedokáže ovládnout své emoce. „Záludné je, že Býci často působí na první pohled rozvážně a klidně a nezralé dítě by v nich nikdo nečekal,“ vysvětluje astroložka Jill Hayes. Pokud žijete s Býkem, připravte se na chvíle, kdy se opravdu rozzuří doběla i kvůli úplné maličkosti, která mu zrovna přišla důležitá. V začátcích vztahu to ale obvykle nedává moc najevo, o to překvapivější takové chování pak může být. Pokud mu ale ve všem vyhovíte, nebudete mít pozornějšího partnera.

Zdroj: bestlifeonline.comLíbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související