Horoskop na březen. Hvězdopravecké karty ví, co vás čeká…

Co si pro nás přichystal první jarní měsíc? Dozvíte se!
foto: Unsplash

Jaro už je na dohled, a tak se v nás probouzí naděje a víra v lepší zítřky. Přijdou? Komu se bude dařit, kdo se zamiluje a koho potká štěstí? Dozvíte se z předpovědi hvězdopraveckých karet Sandry Pavlů.

Tyto unikátní věštecké karty sestavil astronom a astrolog Giovanni Baptista Seni, jehož horoskopy si objednával i sám Albrecht z Valdštejna. Předpověď z nich je zcela originální a překvapivě přesná. Někdy hovoří v podobenstvích a obrazech, ale zkušená astroložka a kartářka Sandra Paulů v nich umí dobře číst, naprosto jim věří a nedá na ně dopustit. Co z nich pro jednotlivá znamení vyčetla na měsíc březen?

horoskop na prosinec
foto: archiv redakce

Ryby (21.2. až 20.3.)

Ta naštvanost a skepse se ve vás poslední dobou dost kumulují a vy ani nevíte, co se to s vámi děje. Přitom vysvětlení je jednoduché, situace se příliš nelepší a vám chybí společnost. Kamarádi, známí, dokonce i kolegové… Ač vám obvykle samota vyhovuje a vlastně ji k životu potřebujete, čeho je moc, toho je příliš. Druhá polovina března ale v tomto směru vypadá hodně slibně. Ozve se vám někdo, koho jste opravdu dlouho neviděli, může to být kamarád, ale vidím tu i větší náklonost, že by láska? Dost možná! Pozor si dávejte na své zdraví, chtělo by to chodit víc ven a trochu se otužovat, hýbat se. Za zmínku stojí i změna jídelníčku, zejména v tomto období bude vhodné se zaměřit na více zeleniny a celkově ho odlehčit. Budete se rázem cítit o 100 % lépe.

Beran (21.3. až 20.4.)

Při jednání s lidmi býváte dost přímočaří, ale trocha diplomacie by nezaškodila. Každý nechce slyšet tu vaši pravdu a už vůbec ne napřímo. Zejména v první polovině března by se vám dost vyplatilo nejdříve přemýšlet a až pak mluvit, jinak hrozí hádky a jedna z nich by mohla být hodně bolestivá. A to nechcete. V práci se vám ale bude dařit, ve hře je i povýšení nebo nějaký zdárně zakončený úkol, za který si vysloužíte zaslouženou pochvalu. Nebojte se i rozjet úplně nové věci, v tomhle směru nad vámi březen drží ochrannou ruku a vám vyjde, na co sáhnete.

Býk (21.4. až 21.5.)

Únava posledních dnů se nahromadila a vy marně přemýšlíte, kde vzít energii? Nezaškodilo by zamyslet se nad svým rytmem dne, nesklouzl někam do nepřirozena? Opravdu spíte tolik hodin, kolik potřebujete, vstáváte a usínáte tehdy, kdy je vám to přirozené? Jíte dost, nebo naopak málo? To jsou přesně ty otázky, které si teď musíte položit. Karty předvídají na nejbližší období i nějakou nečekanou výhru, finance se u vás dlouho neohřejí, ale dost možná by to mohla být i pozitivní zpráva, na kterou už dlouho čekáte. Nevzdávejte se, dobré zvěsti se blíží.

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Ačkoli máte práce nad hlavu a nevíte, kam dřív skočit, něco vás zaměstnává ještě víc. Vztahy, že? Nedokážete na to přestat myslet, ta vzpomínka ve vás pořád žije a neustále se palčivě připomíná. A bude tu pořád, dokud se k ní nepostavíte čelem. Není-li tohle ta pravá láska, pak vás určitě čeká jiná, která vás naplní štěstím. Jenže to nezjistíte, dokud to nezkusíte. Takže se konečně odhodlejte k činu a prověřte, jak na tom jste. Březen je k tomu jako stvořený. Čeká vás i nějaké důležité setkání, mnohým Blížencům by to mohlo pomoct v kariéře, možná je i čas na radikálnější změnu. Přijde-li nabídka, rozhodně ji zvažte.

Rak (22.6. až 22.7.)

Hlava plná ideálů, ale srdce zklamané. Nebo dokonce zlomené? Bohužel podobné eskapády k životu patří, ale tak jako po noci přichází den, nastává i po zklamání období plné naděje a příslibů. Než se ale dostaví, musí přijít ještě čas smíření a celkového zklidnění, což je pro vás právě teď. Březen vám přichystá ideální podmínky pro vyrovnání se s minulostí a vy pocítíte po dlouhé době znovu příval nové energie. Až si tím smutkem projdete, budete se znovu cítit jako znovuzrození. Začnete se mnohem více usmívat, což na vás přitáhne pozornost druhého pohlaví. Jak se to vyvine, ještě není úplně jasné, ale rozhodně vám bude líp. Nebo spíš moc hezky.

Lev (23.7. až 22.8.)

Vaše potřeba pečovat o druhé znovu nabere na síle. Ještě nikdo ale nepřekonal nepřekonatelné a vy byste se měli vážně zamyslet nad tím, zda někdy zbytečně neplýtváte silami. Zachránit každého a vše opravdu nejde. Kdo pak zachrání vás? Březen bude ideální čas udělat si v sobě takovou malou inventuru. Určit si, co je pro vás opravdu důležité a co naopak lze odložit nebo zcela vyjmout ze zřetele. Věnujte čas i sobě, nahlédněte do hloubi své duše a buďte k sobě opravdu upřímní. Poslouchejte svá přání a tužby. To je to nejvíc, co můžete v dané chvíli udělat. A bude zase lépe!

Panna (23.8. až 22.9.)

Už dlouho máte chuť udělat nějakou pošetilost. Už jste se skoro rozhodli, že ty touhy v sobě potlačíte, ale ony se zase přihlásí. A tentokrát s ještě větší silou. A zastavit to moc nepůjde. Tak na sebe nebuďte tak přísní. Život je i o radosti a dopřát si ji, není hřích. Jen si dávejte pozor, ať přitom neublížíte někomu dalšímu. Býváte upřímní, tentokrát ale raději držte jazyk za zuby, nadmíra otevřeností přímo volá po zradě. Proto si dávejte dobrý pozor, co komu říkáte. V práci se začne blýskat na lepší časy, ta smůla, co se vám lepila na paty konečně zmizí a vy vykročíte vstříc lepším zítřkům.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Ten klid, který vás v poslední době obstoupil, se vás ještě chvilku podrží. Já vím, že byste raději nějakou akci, ale ještě nenastal ten správný čas. Nestálost v lásce by vám nepřinesla radost, navíc tu vidím i žárlivost, ne tu vaši, spíš partnerovu. Raději se soustřeďte víc na sebe a budování kariéry, na tu je teď ideální čas. Březen přinese i nějaké důležité rozhodnutí, pravděpodobně znovu pracovní. V tomto případě se přikloňte na stranu rozumu, city nejsou nejlepší rádce. Pozvolna si také dopřejte změny v životosprávě, moc dobře víte, kde máte největší rezervy. Tak na nich konečně zapracujte, úleva se brzy dostaví.

Štír (24.10. až 22.11.)

Horká krev, která se vám nahrne do hlavy, vás bude ponoukat k ráznému řešení, ale karty radí vyčkat. Rychlé rozhodnutí může být v tomto případě na škodu, raději se několikrát nadechněte a počkejte. Březen má pro vás i další překvapení, tím nejdůležitějším bude setkání, o kterém jste si mysleli, že už nikdy nenastane. Jenže dokud to není vyřešené, bude potřeba nad tím nezavírat oči, sám od sebe ten problém rozhodně nezmizí. Ale nebojte, pokud zachováte rozvahu a dokážete se na vše podívat i z druhé strany, vše dospěje ke zdárnému konci.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Neprávem podezíráte blízkou osobu, že vám ublížila. Neposlouchejte žádné klepy a polopravdy, když se zamyslíte, určitě poznáte, kde je pravda. Žijte plným životem, teď není čas si odpírat drobné radosti, radujte se z každé hodiny. První jarní dny vás zastihnou v trochu bojovné náladě, ale hádat se se šéfem není vždy dobrý nápad. Pokud do toho půjdete po hlavě, tentokrát se postaví proti vám a vy z tohoto sporu odejdete jako poražený. Zvažte, jestli vám to za to stojí. Nebylo by lepší věnovat tu energii rodině a vašemu protějšku? Nezadaní by neměli sedět doma v koutě, ale vyrazit vstříc svému štěstí. Někde tam venku určitě je. A jen čeká, až si ho všimnete.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Láska je poutem vaší rodiny a je to především vaše zásluha, že u vás doma panuje dobrá nálada a když se dlouho nevidíte, je vám bez sebe smutno. Ostatní to velmi oceňují, i když vám to moc často neříkají. Nebuďte z toho smutní, odměnou vám je, že vás opravdu mají rádi. Stejně jako přátelé, pro které jste důležitým bodem jistoty i v nelehkých časech. Březen se vám připomene s některými nedodělanými pracovními úkoly, ale vaše vrozená pečlivost a touha obstát za všech okolností, vám nedovolí polevit před cílem. Což je dobře, protože už velmi brzy sklidíte plody za vynaložené úsilí.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Více než vztahy budete v nadcházejících týdnech řešit práci. Dost pravděpodobně obdržíte nějakou nečekanou nabídku, ale dobře zvažte, zda to není jen zlatá rybka. Mít své jisté není zase tak špatné a podle všeho teď není ten správný čas na radikální změny. Co se týká financí, tam vidím nějaké neplánované překvapení, spíš do minusu než do plusu, takže tajné zdroje se ještě budou hodit. Ale také by mohlo dojít na splnění nějakých tajných přání, ovšem ta pravděpodobně nebudou o práci. Tady to karty vidí jednoznačně pozitivně.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související