Jóga s Katarínou: Pozice židle. Na špičkách…

Věnujte si každý den chvilku jen pro sebe. Zasloužíte si to!
jóga s Katarinou 3
foto: Jóga Ateliér

Máte chuť se trochu protáhnout, zpevnit se a vyzkoušet si, co vaše tělo dokáže? Pojďte to zkusit s námi. Náš seriál Jóga s Katarínou vás naučí správně dýchat, protáhnout se i milovat a respektovat své tělo.

Jogínka, cvičitelka a víla Katarína Mikulandová vám představí jednoduché cviky a jógové pozice, které si můžete vyzkoušet kdykoli během dne. Když ráno vstanete, večer před spaním, při pauze v práci nebo klidně při procházce v parku. Nepotřebujete k tomu vlastně vůbec nic, jen chuť cítit se lépe a něco málo pro sebe udělat.

Jóga s Katarínou pozice židle na špičkách

Jen si hrajte a zkoušejte. Stát na špičkách, zpevnit střed těla (hluboký stabilizační systém), vnímat sílu nohou, ztratit a opět najít stabilitu v pozici. Zpomalit nejvíc jak to jde a vnímat i nejjemnější pohyb dlaní. Cvičit můžete podle videa, nebo se podívat do fotogalerie, kde vám Katarina odhalí, jak správně v pozici stát a jak si se svým tělem hezky pohrát.

A vůbec nevadí, když vám to hned nepůjde, důležité je to zkoušet. A mít dobrý pocit, že jste pro sebe něco udělali.


joga s katarinou

Kdo je Katarína Mikulandová?

Slovenka, zdravotní sestra, máma dvou synů, která žije v Praze a jógu učí s lehkostí víl. Praxi s ní si můžete vyzkoušet i pod křídly Jóga ateliéru, kde kromě Kataríny vede lekce i mnoho dalších skvělých lektorek. Více informací na www. jogaatelier.cz


Krásný den🙏Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související