Hokejista David Pastrňák přezval v rodném Havířově čestné občanství a u toho si zazpíval největší český hit. Aktuálně se chystá na vlastní veselku.
Hokejista David Pastrňák převzal v Havířově čestné občanství svého rodného města. Na náměstí Republiky, kde ho přivítali tisíce lidí skandováním a potleskem, na přání vystoupila také oblíbená česká kapela O5 a Radeček, se kterou si pak Pastrňák s radostí zazpíval jejich hit číslo jedna „I tak to za to stojí“, který je aktuálně nejhranějším singlem v rádiích.
Zážitek po všechny
„Byl to krásný zážitek, že si s náma David zazpíval, a navíc i dobře znal text písně, která vlastně popisuje i život hokejisty: I když to někdy bolí, i tak to za to stojí. Jeho maminka nám pak nevěřila, že David zpíval, prý ho k tomu málokdo přemluví. Obdivovali jsme Davida, jak se chová k fanouškům. My jsme kolikrát po hodinové autogramiádě úplně vyřízení, on se čtyři hodiny v kuse s každým fotil a podepisoval a pořád se u toho smál. Klobouk dolů, je to prostě borec,“ vypráví zpěvák O5 a Radeček Tomáš Polák.
Čestný občan Pastrňák přítomným ukázal také trofej mistrů světa a dostal pamětní knihu se vzkazy od fanoušků. David Pastrňák je největší hvězdou slavného hokejového klubu NHL Boston Bruins. Letos v květnu vystřelil České republice na domácím šampionátu titul mistrů světa.
Svatební zvony
David Pastrňák požádal o ruku svou vyvolenou Rebeccu už před dvěma lety na dovolené ve Francii. Své »ano« si už řeknou už za pár… A svatba to nebude určitě chudá. Pastrňák se stal letos nejlépe placeným českým sportovcem. Hvězda Bostonu a člen zlatého reprezentačního týmu na letošním mistrovství světa si za uplynulou sezonu vydělal neuvěřitelných 310 milionů korun.
zdroj: Wikipedia.org