Top šaty na jaro/léto 2021. Letos vede romantika

Volné střihy, rozevlátost a barvy! Tohle bude hodně zábavné...
foto: Payszpz

Zdá se, že letošní léto se poveze především na vlně ženskosti a pokud nemáte ve skříni alespoň jedny romantické šaty, nejvyšší čas si alespoň jedny pořídit. Nebo raději dvoje, troje… Nabídka je pestrá a svádí k výraznější obměně šatníku.

Rok, kdy jsme měli na sobě převážně tepláky a legíny, je snad doufejme za námi. Nyní nastal čas na skutečný život, na cestování, na party… A na šaty!

Synonymem jara a horkého léta jsou bezesporu šaty. Provětrejte svůj šatník. Jsou tam? Nebo nastal čas na nákupy? Máme chuť se líbit a ženskost je hlavní poselství letošního jara a léta, vévodí mu květinové vzory, volány, výšivky… V kombinaci s žabkami, balerínami, teniskami či kotníkovými botami, budete vždy vypadat božsky. Letos budou hitem číslo jedna jednoduché střihy, romantické vzory, střihy dlouhé až na zem nebo rozevláté. Tohle léto bude o volnosti, dobré náladě a pestrobarevnosti.

Žhavé trendy, co zalichotí každé ženě

Květinové vzory, batika, puntíky nebo geometrické tvary. To vše bude letos v kurzu. Pokud máte rádi barvy, oblíbené budou odstíny růžové, blankytně modrá, kanárkově žlutá, zelená či tyrkysová. Bát se nemusíte ani toho, že jste během pandemie nabraly pár kil. Kdo ne, že? Návrháři mysleli na vše a letos budou in volné střihy, které skryjí malé i větší nedokonalosti naší postavy. Hip hip hurá!

foto: H&M, Mango, Mark & Spencer

Kvalita a dobrá cena

Kdo si nemůže dovolit drahé luxusní kousky, nemusí letos vůbec smutnit. Mnozí módní návrháři své umění spojili s “fast fashion” tedy módními řetězci jako je H&M, C&AMango, Marks & Spencer, Reserved nebo například Orsay. Vybrat si můžete už teď na jejich e-shopech. Udělali jsme za vás malý průzkum toho, co stojí za pozornost.


Letošní trendy na jaro / léto 2021 určuje pandemie

foto: Christopher John Rogers

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související