Velký valentýnský horoskop lásky. Koho čeká vášnivý flirt a kdo se zamiluje?

foto: Yoann Boyer

Blíží se den všech zamilovaných a únor by podle hvězd měl být opravdu plný lásky, vášnivého jiskření a souznění spřízněných duší. Astroložka Sandra Pavlů vyložila své oblíbené hvězdopravecké karty, aby se podívala, jak na tom budou v příštích dnech a týdnech jednotlivá znamení.

I z numerologického hlediska je letošní únor velmi zajímavý. Těch dvojek se nám tu nakupilo opravdu hodně a přinášejí šanci na setkávání, soudružnost i diplomacii. Dvojky se rády druží a přejí všem, kdo nechtějí zůstat sami. Nastolují možnost urovnání sporů, obnovení přetrhaných vazeb a usmíření. Do hry vstoupí i příležitost na obnovení dávno ukončených vztahů, mnozí si uvědomí, že v minulosti udělali chybu a budou ji chtít napravit. Na tenhle únor budeme ještě dlouho vzpomínat. Dává nám všem šanci být si blíž.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Uplynulé období pro vás nebylo, co se lásky týče, úplně příznivé. Hodně jste se věnovali práci, ale blýská se na lepší časy. Už dlouho kolem vás krouží někdo, koho docela dobře znáte, ale zatím vás nikdy nenapadlo pomýšlet na něj jako na partnera. On po vás už ale dost dlouho pokukuje. Má v sobě spoustu lásky a možná jste to právě vy, kdo ji má odhalit. Přestaňte pro jednou tolik naslouchat rozumu a vnímejte více svou intuici a city. Jsou často moudřejší než přímočarý kalkul, kterému máte tendenci podléhat. A pokud to opravdu uděláte, otevře se vám úplně jiný vesmír. Přitáhnete si na sebe spoustu dobrého, začnete se víc usmívat, a tudíž i přitahovat druhé pohlaví. Tohle prostě funguje!


Ryby (21.2. až 20.3.)

Je to těžké že? Stále jen doufat a čekat… Ale nebojte, váš čas se blíží. Druhá polovina února bude výrazně nakloněna vášnivému jiskření, pošťuchování a škádlení. Vidím tu kolem vás dva zásadní vztahy, ty ale přijdou později. Jaro bude spíše ve znamení flirtu a užívání si pozornosti druhých. Minimálně jednou to tam zajiskří hodně silně a vám bude po delší době znovu krásně. Užijte si to, jen to neberte až tak vážně. Máte sklon se na druhé trochu moc upínat, což málokdo snese a může to být příčinou vašich srdečních neúspěchů. Trochu se uvolněte a půjde to mnohem lépe.


Beran (21.3. až 20.4.)

Ne tak zhurta, trošku uberte. Na poli lásky a přátelství se vám bude dařit jen v případě, že maličko zkrotíte svou výbušnou povahu. Krouží kolem vás nevěra, možná podlehnete vy, možná partner. Ovšem z téhle krátkodobé lásky zbyde jen pachuť. Pokud jste v tom vy, zkuste se jí úplně vyhnout. Je to lákavé, já vím, ale věřte mi, přinese vám to víc trápení než příjemných pocitů. Jednoduše to za to nestojí. Berani, kteří už jsou hodně dlouho zadaní, pocítí touhu vystrkovat růžky, bavit se a flirtovat, ale osudové seznámení z toho nebude. Nezadaní se dočkají romantické schůzky, ale svatební zvony zatím nevyhlížejte. Půjde spíš o zábavu. Ale moc hezkou, tak se na téhle vlně svezte a nenechte si ji zkazit.


Býk (21.4. až 21.5.)

Kdo říkal, že lásky musí být pokaždé plné až překypující vášní? I plavba poklidnými vodami může být velmi uspokojivá. Možná je na čase překvapit partnera něčím novým a neobvyklým, hodně dlouho už na to čeká a pomalu ztrácí trpělivost. Ale zrovna období kolem a po svatém Valentýnu je pro vás ideální příležitostí to napravit. I v dlouhodobém vztahu můžete vzkřísit jiskření a vzrušení. Trocha snahy, zejména z vaší strany, bude ale na místě. Nezadaní Býci a hlavně Býkyně se mohou těšit na nějaké hodně zajímavé setkání, které by jim mohlo otevřít zcela nové obzory. Nečekejte vlnu vášně hned po první schůzce, ale postupně by to mohlo nabrat na obrátkách. A dokonce si myslím, že i vydržet. Jen musíte být trošku trpěliví.


Blíženci (22.5. až 21.6.)

Už si to přestaňte vyčítat, tohle se prostě někdy v životě stává. Dlouho jste na to čekali, tak si to přeci teď nenecháte proklouznout mezi prsty. Tu vášeň, kterou v sobě už dlouho cítíte, a o které jste ani nevěděli, že ji v sobě pořád máte, musíte konečně ven. Tohle potlačit prostě nedokážete a vy to moc dobře víte, jen si tím ubližujete. Je jasné, že se trochu bojíte, co z toho bude, ale můžu vás uklidnit, žádné nečekané bouře na obzoru nejsou. Dopadne to dobře. To platí především pro Blížence muže. U žen to bude trochu složitější. Zejména ty narozené v druhé dekádě, čeká zásadnější rozhodování, ale pozdější jaro by mohlo být plné romantické lásky, ať už té partnerské nebo nějaké úplně nové, zatím nepoznané. A bude to jízda!


Rak (22.6. až 22.7.)

Emoce s vámi v nadcházejících týdnech budou trošku cloumat. Ty pozitivní i ty méně příjemné. Celkově vás ale čeká příznivé období, alespoň co se citů týče. Možná by neškodilo se jim tolik nepoddávat a zkusit být malinko nad věcí. Hodně by se vám tím ulevilo. Rozjitřená duše druhé moc nepřitahuje a smutky už vůbec ne. Zkuste to vše nebrat tak vážně. Moc by vám prospělo se trochu uvolnit, jen si tak obyčejně zaflirtovat, nezávazně se pobavit a popustit uzdu skrytým touhám. Jste moc upjatí, což platí i pro ty z vás, kdo žijí v dlouhodobém vztahu. Co občas vyzkoušet nějaké erotické hračky, nezvyklé polohy, odvázat se… Partner to ocení, začíná se totiž s vámi trochu nudit, a to nikdy není dobré. Tak ho předběhněte, překvapte a pořádně si to užijte. Zasloužíte si to. Oba!


Lev (23.7. až 22.8.)

Už je to tak na světě zařízené, že život jde ve vlnách a s láskou to není jinak. A vy jste si tu horší část už vybrali, což znamená, že to nebude už dlouho trvat a vše se obrátí k lepšímu. Nezadaným karty věští nějaké zásadní setkání, které jim zaměstná hlavu i srdce na docela dlouho. Vztah vašeho života to pravděpodobně nebude, ale silný rozhodně ano. Pokud už partnera máte, neškodilo by se na něj tolik neupínat. Máte to v krvi, o všechny kolem sebe pečovat, starat se, milovat je až za hrob… Ale když je necháte chvilku se samostatně nadechnout, uděláte líp. Přílišná závislost lásku zabíjí a jistotu, že nezůstanete sami, vám stejně nepřinese. Někde kolem vás je blízký přítel, který vás má hodně rád, zkuste si o tom s ním někdy promluvit. Dost možná dojdete k hodně překvapivým závěrům.


Panna (23.8. až 22.9.)

Kolem vás je tolik lásky! Jen ji občas nevidíte, nebo spíše nevěříte, že tam opravdu je. Přitom máte ten vzácný dar, že v lidech vzbuzujete jen to lepší. Váš půvab a vlídnost si dokáže podmanit téměř každého, s kým se potkáte. Pravda, někdy to chvíli trvá, ale o to silnější to pak je. A přesně v této fázi teď jste. Někdo, koho už chvíli znáte, se konečně rozhoupe, protože mu došlo, že bez vás by byl jeho život o dost smutnější. A dojde mu, že o vás nechce přijít. Už jste s tím ani nepočítali, ale čeká vás hodně zajímavé období, plné romantiky, napětí, ale i odkladů a ukradených chvilek ve dvou. V mnohém vám to připomene dobu sladkých nácti let… I v případě, že žijete v dlouhodobém svazku, vám hvězdy věští jiskřivé jaro, tak ho nepropásněte. I vášni se musí jít leckdy naproti.


Váhy (23.9. až 23.10.)

Ve vztazích máte pořád trochu zmatek. To, co mělo být skončené, máte sice zdárně za sebou, ale pořád ve vás přetrvává velký kus prázdnoty, kterou se nedaří zaplnit. Nedivte se, tohle bylo velmi silné a potřebuje to čas. Teprve ve chvíli, kdy se vnitřně úplně zklidníte, smíříte a uzavřete to v sobě, můžete jít dál. V dlouhodobých vztazích zavládne klid, až nuda dalo by se říct. Ale karta je tentokrát na vaší straně. Když s tím něco neuděláte, mohlo by to skončit i tak, že ten podvedený budete tentokrát vy. A to určitě nechcete, tak se trochu snažte. Začátek března bude jako stvořený pro romantické chvíle ve dvou a byla by škoda příznivé konstelace nevyužít. Ve hře je i smíření, smazání starých křiv a erotické novátorství. Tohle jaro i léto by mohlo stát za to!


Štír (24.10. až 22.11.)

Navenek se tváříte, že je vše v nejlepším pořádku, ale ani vaši nejbližší netuší, jak moc smutní v hloubi duše jste. To se ale už velmi brzy změní. Karty naznačují, že se k vám blíží velké štěstí, která vám dovolí zapomenout na všechno špatné, co se v minulosti stalo. Ono by nebylo na škodu si přiznat, že na tom máte i svůj podíl viny, pak by se vám to snáz celé povedlo uzavřít. Vaše výbušná povaha má blízko k romantickým vyznáním a pro tentokrát se jich nebojte, klidně zapomeňte na všechny konvence a projevte se tak, jak vám velí srdce. Někdy se to musí risknout a zrovna u vás by to v příštích týdnech mohlo padnout na úrodnou půdu, tady se odvaha určitě vyplatí. Lásky je ve vás pořád hodně, tak se ji nezdráhejte dát najevo.


Střelec (23.11. až 21.12.)

Zastavte se a uvažujte. Ne o tom, co bylo, spíš promyslete cestu dál. Na obzoru je čestný a dobrý přítel, který by mohl rozsvítit vaše dny. Může to být láska, ale pravděpodobně půjde o nové přátelství, které vám trochu převrátí život vzhůru nohama. Ale jen v tom nejlepším slova smyslu. Svoboda, po které v hloubi duše tolik toužíte, není ve skutečnosti to, co opravdu potřebujete. Vy si spíš musíte udělat sami v sobě pořádek, vyslechnout si, co se vám vaše podvědomí snaží už dlouho naznačit a pak konečně otočit list a posunout se dál. S blížícím se létem vás čeká ještě jedno zásadní setkání, které povede k dalším změnám ve vašem životě. Budou příjemné, jen musíte zahodit svoji zdráhavost a postavit se jim čelem.


Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Vašim největším bohatstvím je dobré a citlivé srdce. Ta upřímnost a laskavost, kterou dáváte nepokrytě najevo, je základem vašich velmi dobrých přátelských vztahů. I doma díky tomu vládne pohoda as sounáležitost. Vám sudičky do vínku předpověděly dlouhé, stálé vztahy. A spokojené. Což neznamená, že občas alespoň v duchu malinko nezahřešíte, ale nevyčítejte si to. Pomyslet občas na někoho jiného je kořením života a rozhodně to nemusí být nevěra. To, že se druhému pohlaví stále líbíte a můžete si užívat jeho zájem, berte jako výhru. Nezadaní mají na začátku jara velkou šanci potkat osudovou lásku, ale raději počítejte s tím, že se z toho může vyklubat „jen” pěkně žhavý flirt, který vám dost zamotá hlavu. Nejpozději během léta se to ale zklidní a všechny záležitosti srdce a lásky se vyřeší.


Velký horoskop pro vás! Jaký bude rok 2022?

foto: PxHere.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související