„Nikomu jsem neřekla, že jsem těhotná,“ přiznala Anne Hathaway.

Anne Hathaway odhalila jak při natáčení filmu „Čarodějky“ skrývala těhotenství.
Anne Hathaway
foto: Instagram Anne Hathaway

Při nedávném rozhovoru na Live With Kelly and Ryan herečka Anne Hathaway (37) odhalila, že během natáčení filmu Čarodějky (The Witches, 2020), byla už těhotná. O svém očekávaném balíčku štěstí, ale nikomu nic neřekla.

Své těhotenství se alespoň v začátcích snažila udržet v naprosté tajnosti, ale nebylo to prý vůbec snadné. Během natáčení filmu Čarodějky (snímek měl premiéru 22. října HBO Max) neustále narážela na nejrůznější problémy, které mohly její tajemství odhalit. „Byl jsem ještě v prvním trimestru. Během natáčení, když už jsem byla ve druhém trimestru, jsem to pak pár blízkým lidem řekla,“ řekla Anne Hathaway.

„Problém byl, když jsem šla na první zkoušku kostýmů k návrhářce Joann Johnston. Chtěla mi ušít šaty s těsným pasem. Já v tu dobu ale zrovna zjistila, že jsem těhotná, tak jí říkám: Ne, nemyslím si, že by to bylo dobré. Určitě chci volné šaty, cítím se v nich lépe.“

To se prý návrhářce nezdálo jako pádný argument. „Vysvětlila jsem jí tedy, že jen já znám své tělo a v upnutých šatech mi prostě není dobře,“ vysvětlila. O svém těhotenství pak veřejně sama informovala na Instagramu 24. července 2019. „To není kostým pro film … ⁣⁣ # 2⁣,“ popsala příspěvek.

Setkání s kolegou

Se samotného natáčení ovšem měla velkou radost, především proto, že se před kamerou mohla opět sejít se svým milovaným kolegou z filmu Ďábel nosí Pradu (Devil Wears Prada, 2006) Stanley Tuccicem, který ve filmu ztvárnil módního guru časopisu Runway Nigela.

„Byla jsem tak šťastná, když jsem zjistila, že ve filmu bude Stanley. Ve filmu Ďábel nosí Pradu to s ním byl obrovský zážitek a byla velká radost s ním znovu hrát. Vždyť pro nás oba byl ten náš první společný film zásadním zlomem v naší kariéře,“ přiznala herečka.

V rozhovoru padla i otázka na současnou situaci. „Baví mě být s rodinou a odpočívat,“ řekla herečka, která má se svým manželem Adamem Shulmanem syny Jonathan Rosebanks Shulman (4) a jedenáctiměsíčního Jacka Shulmana. A pokud bude potřetí těhotná, určitě se to dozvíme až na základě jejího sdílení na sociálních sítích, jak tomu bylo vloni.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související