Emma Roberts poprvé UKÁZALA SVĚTU svého prvorozeného syna

A prozradila jeho celé jméno
Emma Roberts
foto: Instagram Emma Roberts

Termín porodu se jí podařilo utajit, ale nyní se Emma Roberts světu svým synem pochlubila.

Emma Roberts své první dítě, které má s přítelem Garrettem Hedlundem porodila údajně na konci prosince 2020. Nyní se ale na Instagramu miminkem pochlubila, i když jeho tvář si zatím nechává jen pro sebe. „Naše sluníčko Rhodos Robert Hedlund 🧡,” napsala k fotce.

foto: Instagram Emma Roberts

Emma Roberts, neteř své slavné Julie Roberts, potvrdila i své těhotenství na sociální síti. V srpnu loňského roku zveřejnila svou fotku s již velmi výrazným bříškem a popiskem, který odhalil, že čeká kluka.

Nakonec musela s pravdou ven

O jejích těhotenství si ovšem už dlouhé týdny před tím štěbetali vrabci na střeše a spekulace samozřejmě živil bulvár, pro který je Emma velmi žádaným cílem. Herečka ovšem velmi dlouho odmítala spekulace potvrdit. Až to tak trochu omylem udělala její matka Kelly Cunningham, když na Instagramu poděkovala fanouškům na blahopřání k zatím oficiálně nepotvrzenému těhotenství. A tak šla Emma s pravdou ven a pochlubila se bříškem celému světu.

V říjnu se pak svěřila magazínu Glamour jak zvládá své těhotenství uprostřed globální pandemie. „Je to opravdu hodně zajímavé být těhotná právě teď,” řekla. „Rozhodně mi to umožnilo mnohem více a lépe vnímat, co se se mnou děje, a užívat si dny v naprostém klidu. To jsem dříve nikdy neměla. Jsem opravdu ráda, že si to můžu užít a neběhat jen z jedné schůzky na druhou nebo z jedné práce do druhé. Tahle musím být jen sama se sebou, a to je přiznávám někdy i docela náročné, ale většinu času se cítím dobře a vděčně,” přiznala sympatická Emma Roberts.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související