Trend letošního léta: Odhalená ramena. Bez nich to nepůjde…

Chcete být in? Pořiďte si top bez ramínek.
foto: Instagram Hailey Rhode Baldwin Bieber

Není čas ztrácet čas. Vzhledem k nepříznivé situaci, je třeba myslet dopředu a své oblíbené kousky vybírat s předstihem.

Málo platné i přes nepříznivou situaci se chceme líbit a přemýšlíme, co se bude nosit v nadcházející sezoně. Jaro se na dohled a vyhlídka na hezké počasí nás nutí přemýšlet, které trendy budou in. A ve chvíli, kdy odhodíme svetry a kabáty, nastane okamžik zaujmout nějakým trendy kouskem. Pro jaro a léto budou v kurzu odhalená ramena tedy tzv. „bardot“ topy a šaty. Tento styl doslova zaplavil módní kolekce už v roce 2015.

Módní návrháři jsou v pozoru

A značky jako Versace, Saint Laurent a Khaite zahrnuly i do svých kolekcí jaro / léto 2021 módní kousky s důrazem na sexy křivky holých ramen. Tento styl zaručuje pohodlí a zároveň vypadá výjimečně elegantně.

Co vám nejvíc padne? Odhalená ramena jsou ‚must have’ sezony

Nebojte se ničeho a objevte v kolekcích známých značek topy jednobarevné, jednoduché, divoké, klasické černé, v elegantním vzhledu s volány, s třásněmi i zdobené krajkou. Na horké letní dny je ideální bílý top v kombinaci s džínovými kraťasy. Odhalená ramena zkrátka hrají prim.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související