„Nikdy neříkej nikdy,“ komentuje ukončení kariéry Cameron Diaz.

Cameron Diaz
foto: Instagram Cameron Diaz

Herečka Cameron Diaz (48) se před kamerou objevila poprvé před 20 lety jako blond kráska v komedii Maska, kde hrála po boku Jima Carreyho. Od té doby točila jeden film za druhým. Proto bylo překvapením, když po uvedení filmů Annie, Jedna za všechny a Sex Tape v roce 2014 úplně stáhla z veřejného života. Dnes je tomu možná opět jinak.

Herečka Cameron Diaz se v pořadu No Filter with Naomi s modelkou Naomi Campbell rozpovídala o tom, že návrat na filmové plátno nevylučuje. „Vrátit se k herectví? Cítila jsem se opravdu rozhodnutá, že už ne, ale nikdy neříkej nikdy.“

Diaz v rozhovoru zavtipkovala, že si ji za tu dobu, co lidem zmizela z očí nebudou ani diváci pamatovat. „Lidé si řeknou, koukej, kdo je ta nová stará herečka? Zatím si opravdu neříkám, že se musím vrátit před kameru! Necítím to tak. To ale neznamená, že jednoho dne třeba nebudu rozhodnutá se opravdu vrátit.“

foto: Instagram Cameron Diaz

Zda se herečka jen snažila pořad odlehčit či nikoli, to ví jen ona sama. Aktuálně totiž prožívá svou největší životní roli. 3. ledna 2020 na svých sociálních sítích zaskočila celou řadu fanoušků tím, že se společně s manželem, hudebníkem Banjim Maddenem pochlubili, že se stali rodiči dcery Reddix. „Dítě a kariéra nejde dělat dobře naráz bez kompromisů. Buď trpí jedno nebo druhé,“ přiznala herečka krátce, co oznámila, že končí hereckou kariéru.

foto: Instagram Cameron Diaz

Diaz mimo mateřství zaměstnává i podnikání. Stala se zakladatelkou Who What Wear Katherine Power a spolumajitelkou značky Avaline, která vyrábí organické víno. A ne ledajaké, tohle víno je vhodné i pro vegany, je bez přidaných cukrů a dalších přísad, navíc s minimem síranů.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související