DEMI MOORE si plní teenagerské sny. Stárnout ale neumí…

Herečka se zařadila mezi ženy, které mermomocí chtějí zastavit čas.
foto: Instagram Demi Moore

Čas je neúprosný i ke slavným. Něco o tom ví i herečka Demi Moore (58), která se doslova mění před očima. K lepšímu, ale bohužel ne.

I přes světovou pandemii proběhl ve Francii slavný pařížský týden módy. A jednou z hvězd se stala herečka Demi Moore, když na mole zahajovala přehlídku Fendi Couture SS / 21. Bohužel svou vizáží však všechny šokovala. A okamžitě se rozběhla šuškanda. Co to má proboha s obličejem? Je to vůbec ona?

Přestože krátce před slavnostní akcí sdílela na sociální síti selfie, jak si se svou dcerou Scout LaRue Williis (29) dává hydratační masku, k dokonalosti ji to moc nepomohlo. Ba naopak. Její špatný make-up totiž ještě podpořil spekulace o tom, že je po zpackaném faceliftingu. Jedním z nejzřetelnějších znaků špatného chirurgického zákroku je totiž tzv. „žolíková linie“. Prostě vypadá jako Joker.

Těžko říct, jestli bylo záměrem tvůrců přehlídky šokovat jejím vzhledem, nebo se to prostě nepovedlo… Přesto je fakt, že Demi s nepřirozeně propadlými tvářemi, podpořenými velmi prazvláštním konturováním, díky kterému se jí spíše do jejího obličeje vcucávaly, vyšla hrdě na molo. Podle svých slov si tak konečně splnila svůj teenagerský sen a stala se hvězdou mola. Nebo také symbolem ženy, která své stárnutí prostě nezvládá. Záleží jen na úhlu pohledu.

foto: Instagram Demi Moore

Vše se pak snažila napravit fotkou ze zákulisí, na které se objevila prakticky nenalíčená ve společnosti Kate Moss, Christy Turlington a návrháře Kima Jonese. Vypadá tu moc hezky a celkem přirozeně, jenže je pravda, že úsměv mnohé zakryje. Když si prohlédnete další její fotky, je jasné, že se na ní plastičtí chururgové vyřádili. Škoda. Důstojné stárnutí zkrátka není pro každého a hollywoodské star to mají o to těžší, že jsou každému na očích a všichni je hodnotí, posuzují a odsuzují…

foto: Instagram Demi Moore

Je se sebou smířená?

V roce 2019 dvojnásobná kandidátka na Zlatý glóbus připustila, že: „Gravitace se na jejím obličeji ubírá směry, které nemá ráda.“ Což lze chápat, smířit se tím je těžké. Ovšem vypadat na prahu šedesátky na přirozených třicet je prostě nesplnitelný úkol. Přesto se Demi nechala několikrát slyšet, že je se svým vzhledem smířená a má se ráda taková, jaká je.

Těmto slovům však po přehlídce už nevěří ani její skalní fanoušci. „Demi vzhled se jasně změnil a podporuje tvrzení, že to se zákrokem opravdu přehnala,“ řekl OK! magazínu plastický chirurg Ryan Neinstein.

foto: Instagram Fendi

Přestože se mnozí rýpalové herečce smějí, ona si s tím hlavu neláme. Na své sociální síti, kde ji sleduje 2,2 milionů fanoušků napsala: „Plnění teenagerského snu … děkuji @mrkimjones za to, že jsem tu mohla být @Fendi SS21 a gratuluji k překrásnému a magickému uvedení kolekce!“

Kniha vzpomínek

foto: Instagram Demi Moore

V loňské roce vydala Demi překvapivě intimní a otevřenou knihu svých vzpomínek Inside Out. Knihu, která nabídne zcela jiný pohled na slavnou filmovou hvězdu. Představuje se tu jako zcela obyčejná žena, plná pochybností o sobě samé. Ačkoli se v průběhu let stala jednou z nejlépe placených hereček Hollywoodu, přiznává se tu k mnoha slabostem a obavám, které ji životem provázely. Nebyla si jistá sama sebou, zda je dost dobré herečka, žena, matka… A později vyústily v problémy s vnímáním a přijetím vlastního těla a závislost na alkoholu a drogách. Klíč k nim lze hledat v jejím dětství, a především v bouřlivém vztahu s matkou.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související