Julia Roberts má jasno. „Jděte k volbám,“ burcuje fanoušky.

Herečka se přidala k dalším celebritám, kterým není jedno, kdo se stane americkým prezidentem.
Julia Roberts
foto: Instagram Julia Roberts

Sociální sítě mají v dnešní době větší vliv než samotná média. Což si dobře uvědomují i známí umělci a neváhají je využívat.

Někdo zde prezentuje jen sám sebe, jiný je využije k motivaci druhých. A právě druhou variantu si vybrala americká herečka Julia Roberts (52). Na svém Instagramu, kde ji sleduje více než devět milionů fanoušků, intenzivně promuje, aby lidé při nadcházejících prezidentských volbách neváhali jít hlasovat. Slovo „VOTE“ čili hlasujte, dává herečka všude, kam to jen jde. Držitelka Oscara za film Erin Brockovich, si ve svém příspěvku z 19. října dokonce oblékla černý kalhotový kostým, který se slovem „vote“, jen hemžil.

foto: Instagram Julia Roberts

Julia však není jediná, která se rozhodla povzbuzovat své fanoušky a stoupence sociálních médií, aby v nadcházejících volbách 3. listopadu použili při volbě svého prezidenta svůj hlas.

foto: Instagram Julia Roberts

„VOTE“ napsala herečka velkými písmeny i vedle své divoké fotografie a přidala modré a červené srdce. „15 dní do konce,“ dodala. Vše pak ještě doplnila hashtagy „jsme v tom společně“, „předčasné hlasování“, „výzva přijata“, a dokonce označila i svou kamarádku, herečku Ritu Wilsonovou. Rita hned okomentovala Juliin vzhled: „To je nejlepší oblečení k volbám, jaké jsem na své kamarádce viděla!“

foto: Instagram Julia Roberts

Kostým pro Julii Roberts navrhl Christian Siriano. Ten také vytvořil skvělý outfit zpěvačce Lizzo pro slavnostní udílení Billboard Music Awards, které proběhlo 14. října. Lizzo získala cenu Billboard Music Award za nejlepší píseň roku. Když vyšla na pódium, aby přednesla svůj projev, všechny oči se zaměřily právě na její šaty. Nesly přesně stejné prohlášení jako Juliin oblek!

Instagram Lizzo

Zpěvačka pak zahájila na podiu svůj projev slovy: „Ve vašem hlase je moc. Takže ať už je to prostřednictvím hudby, protestů nebo volebního práva, použijte svou moc, svůj hlas,“ uvedla. Mimo Lizzo a Julii, se tento vzkaz lidem snaží předat prostřednictvím internetu i Taylor Swift, Hailey Baldwin a mnoho dalších známých osobností.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související