Rebel Wilson znovu šokuje: „Ano, zamilovala jsem se do ženy.“

foto: Netflix

Jen nedlouho poté, co Rebel Wilson ohromila svět svou fyzickou proměnou, je tu další překvapení. Sympatická herečka před pár dny na svém Instagramu potvrdila to, o čem si už štěbetali téměř všichni.

Až donedávna byla vídána vždy jen s muži, nyní ale Rebel Wilson potvrdila svůj vztah s módní návrhářkou Ramonou Agruma. „Myslela jsem si, že hledám Disney prince … Ale možná, že to, co jsem po celou tu dobu opravdu potřebovala, byla Disney princezna 💗🌈💗 #loveislove,““ napsala 42letá australská herečka k fotografii, na které je zachycena s Agrumou, zakladatelkou, oděvní značky Lemon Ve Limon se sídlem v Los Angeles a ambasadorkou šperků Bee Goddess.

Skutečný vztah?

Reakce fanoušků a kolegů z branže na sebe nedaly dlouho čekat. A byly veskrze příznivé. Anna Kendrick, která si s Rebel zahrála v roce 2012 v hitu Ladíme! (Pitch Perfect) jí na sítě napsala: „Miluju vás obě! Jako blázen.“ Herečka Jodie Comer, známá z britského špionážního seriálu „Killing Eve“ se také přidala se svým komentářem: „Tolik lásky!“

O tom, že je zamilovaná, mluvila Rebel Wilson, která dříve chodila s dědicem pivovarnické společnosti Anheuser-Busch Jacobem Buschem, už před měsícem v rozhovoru s magazínem People. Tenkrát sice ještě neprozradila, o koho se jedná, ale bylo jasné, že vztah je zřejmě vážný. „Než jsme se poprvé setkaly, několik týdnů jsme si volaly. Což byl opravdu dobrý způsob, jak se navzájem poznat,“ prozradila Rebel. „Ano, bylo to trochu „old school“, ale také velmi romantické.“ Herečka dále prozradila, že její nároky na ideální vztah se změnily poté, co si prošla procesem hledání vlastní sebeúcty. „Byly chvíle – neříkám, že se všemi mými bývalými, jsou skvělí, ale byly chvíle, kdy jsem se pravděpodobně smířila s tím, že bych s nimi být neměla,“ vysvětlila. „O to víc si teď užívám ten pocit, jaké to je, být ve skutečně zdravém vztahu.“

Rebel se s bývalým přítelem Jacobem rozešla vloni v únoru a s Agrumou podle všeho chodí už od letošního ledna. V květnu se nechala zvěčnit po jejím boku při oslavě s přáteli po uvedení svého nejnovějšího filmu Senior Year, ale fotografii zveřejnila až nyní. Podle nejbližších je herečka nyní opravdu velmi zamilovaná a celá jen září.  „Nikdy jsem ji neviděl šťastnější, “ prozradil jeden z nich magazínu People.

Zdroj: edition.cnn.com, people.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související