Hailey Bieber: Ráno mi na úpravu stačí minuta

foto: Prime Video

Ano, krásné holky, které zdobí stránky módních magazínů, to mají jednodušší, přesto se můžeme z jejich kosmetické rutiny mnohému přiučit i my. Od Hailey Bieber například to, že méně je mnohdy skutečně více. A také to, jak svou pleť během chvilky rozzářit a chránit.

Supermodelky nás okouzlují bezchybným vzhledem, ale věřte, že za jejich dokonalou tváří jsou často i triky, které odkoukaly od těch nejlepších z oboru. Když se ve světě krásy pohybujete od mládí, přejdou vám ty nejúčinnější kosmetické fígle automaticky do krve. Zářným příkladem je i modelka Hailey Bieber.

Hailey má svůj vlastní kanál na YouTube, kde sdílí mnohé ze svých osvědčených kosmetických postupů i tipy na oblíbené produkty. Když ji chvilku pozorujete, je vám jasné, že způsob, jak během chvilky dosáhnout hladké, zářivé pleti i zamaskovat případné nedokonalosti má v malíku. Na TikToku nedávno sdílela 60vteřinové video, během kterého se stihne nalíčit. Nebo spíše skvěle upravit.

Minuta stačí

Jak na to? Základem je skvěle hydratovaná pleť. Jako první krok tedy modelka stříkne do dlaně trochu hydratačního krému. Do něj přimíchá dva střiky pumpičkou tekutého make-upu s prozařujícím efektem, směs rozetře v dlaních a prsty důkladně rozetře po celém obličeji. Pak vezme svůj oblíbený zabarvený krém s UV filrem 46 EltaMD UV Clear a nanese ho jako další vrstvu. Hailey Bieber přísáhá, že nikdy nevychází bez důkladné ochrany pleti přes slunečními paprsky. Její oblíbený přípravek u nás není k dostání, ale podobně dobře vám poslouží například Hydratační krém Estée Lauder Multi-Protection Anti-Oxidant Sheer Tint Release Moisturizer nebo CC krém Payot SPF 50+.

Dalším krokem je zakrytí případných nedostatků. Modelka používá svůj oblíbený korektor od Kosas, který se tu také neprodává, ale nahradit ho můžete jakýmkoli rozjařujícím korektorem v co nejpřirozenějším odstínu. Vyzkoušet můžete například legendární Touche Éclat od YSL nebo Best Skin Ever Concealer z řady Sephora Collestion či Boi-Ing Bright On od Benefitu. Houbičkou s korektorem pak modelka ještě ťukne pod oči a nosní dírky a přidá pár poklepání nad obočí . Hotovo. Minuta uplynula.

Přiznala se…

Tím tedy kosmetická rutina končí, ale jak Hailey později přiznala, do slibované minuty se jí už nevešlo pár tahů oblíbenou tvářenkou (použít můžete i bronzer) po lícních kostech a překartáčování obočí, což jí odpustíme. Jako inspirace je to skvělé a pokud přidáte ještě trochu lesku či oblíbené rtěnky na rty a zvýrazníte řasy zahušťující řasenkou, bude to dokonalé. Stylové nude líčení, ideální na den, jako vyšité.

Zdroj: www.bustle.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související