StarDance: Vypadl Krajčo a Rošková. S 1,5 mil. diváků se pořad stal sobotním vítězem

foto: Česká televize

Čtvrtý taneční večer České televize StarDance se nesl ve znamení quikstepu, paso doble a slowfoxu. Porotcům se nejvíce líbil výkon Evy Adamczykové a Jakuba Mazůcha. Do dalšího kola se tentokrát neprobojovali favorité soutěže – Richard Krajčo a Dominika Rošková.

„Je to famózní projekt a jsem vděčný, že jsem se ho mohl zúčastnit. Dal mi kamaráda na celý život, naučil jsem se čtyři tance a ještě i sambu na příště,“ řekl při vyloučení Richard Krajčo, který nejvíce děkoval své rodině. Stejně to viděla i jeho taneční partnerka Dominika Rošková. „Je to asi symbolické a asi to tak mělo být. Mám tady rodiče, partnera i taneční rodiče. Ríša tady má rodinu, je tady celý Kryštof. Toto je moje poslední televizní show, tak jsem se rozhodla,“ dodala.

Richar Krajčo a velké překvapení

Přestože zpěvák a herec Richard Krajčo byl podle sázkových kanceláří jedním z favoritů na výherce, přesto tomu bylo nakonec jinak. Zpěvák Richard Krajčo a Dominika Rošková zatančili quickstep. „Možná jste už přetrénovaní. Škoda těch chyb, ale zlepšilo se vám postavení,“ komentovala jejich výkon Tatiana Drexler. Dvojice si od poroty nakonec vytancovala koráních 22 bodů.

Do vyřazovacího kola se s ním dostala moderátorka Iva Kubelková a Martin Prágr, kteří ten večer zatančili quickstep a porota je hodnotila pozitivně a dvojice dostala 22 bodů. Nakonec si právě u diváků větší pozornost získala Kubelková a nakonec v soutěži zůstává.

Richard Krajčo a Dominika Rošková

Divadelní, filmový i televizní herec, zpěvák a frontman skupiny Kryštof. Zahrál si například v seriálech České televize Vraždy v kruhu nebo minisérii Vysoká hra. Diváci si ho pamatují také z filmů Sametoví vrazi, Křídla Vánoc nebo Mareš a Hrubeš jsou kamarádi do deště. V mládí se věnoval fotbalu a několik let moderoval hudební pořad Medúza.

Tanečnice, účastnice posledních tří ročníků slovenské obdoby soutěže StarDance. Dvakrát skončila stříbrná a jednou pátá. Je vícenásobnou medailistkou z mistrovství Slovenska v latinskoamerických tancích. S vyznamenáním absolvovala Národohospodářskou fakultu Ekonomické univerzity v Bratislavě. Je ekonomickou analytičkou.


StarDance opět na výsluní. V sobotu večer se pořad stal jedničkou ve sledovanosti


O vítězství ve StarDance 2023 v dalším kole bojují

Na ČT 1 se páry v nádherných róbách předvedly poprvé 14. října. Další sobotu se již vyhazovalo. Jako první vypadli David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná, druzí Ivana Chýlková a Jan Tománek a třetí Richard Krajčo a Dominika Rošková. Dále o vítězství bojují Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková, Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartiněk Hrstková, Josef Maršálek a Adriana Mašková, Tereza Anna Mašková a Daniel Kecskeméti, Iva Kubelková a Martin Prágr a Darja Pavlovičová a Dominik Vodička

zdroj: Česká televize

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související