Katy Perry Novou desku vydala krátce po porodu

Zpěvačka popsala album jako svou cestu za světlem, s příběhy o odolnosti, naději a lásce.
Katy Perry Smile
foto: Instagram

Své poslední album SMILE pustila do světa jen pár chvil po narození první dcery Daisy Done Bloom, kterou má se svým snoubencem, hercem Orlandem Bloomem.

Album bylo vydáno 28. srpna 2020 u Capitol Records, tři roky po desce Witness (2017). Vydání předcházely singly „Never Really Over“, který za pět měsíců vidělo na YouTube 32 milionů lidí, „Daisies“ za tři měsíce shlédlo 22 milionů fanoušků a „Smile“, které je týden venku, si pustilo už 13 milionů nadšenců. Album má 12 skvělých houževnatých písní plných příběhů a lásky.

Fanoušci mají možnost si pořídit i exkluzivní vinylovou edici. Ta má hned dvě podoby. Jedna je průsvitně kobaltově modrá a obsahuje skladbu High On Your Supply, což je bonusová skladba exkluzivně pro prodejnu Target. Samozřejmě zde nechybí ani hlasové sdělení od Katy. Zakoupit ji lze i ve Walmartu, kde se prodává vinyl, který má úchvatně rubínově červený design. CD edice s lentikulárním obalem a obrazovým diskem jsou k dispozici exkluzivně v e-shopu zpěvačky.

Díky 40 miliardami streamů, obsadila 38. příčku v celosvětové poslechovosti. Na Spotify má přes 36 milionů posluchačů měsíčně a za svou jedenáctiletou kariéru prodala přes 40 milionů alb. 

„Jsme zaplaveni láskou a údivem z bezpečného a zdravého příchodu naší dcery,“ napsali k fotce, kde s Orlandem společně drží ručičku dcerky. Katy i Orlando jsou navíc ambasadory UNICEF, proto na počest narození dcerky založili pro organizaci speciální sbírku. „Podporou UNICEF podpoříte bezpečný start do života a vytvoříte pro děti zdravější svět,“ řekli novopečení rodiče.

Katy a Orlando spolu začali chodit v roce 2016. Vloni se na Valentýna zasnoubili a své první těhotenství zpěvačka oznámila v březnu klipem k písni Never Worn White. Letos v létě se měli brát, ale kvůli pandemii koronaviru svatbu odložili. Pro Perry jde o prvního potomka, Bloom se stal otcem podruhé, s modelkou Mirandou Kerr má devítiletého syna Flynna. 

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související