Velký návrat rtěnky! Zářivé rty jsou ‚must have‘ sezony!

Můžem, takže musíme!
foto: Eleni Koureas

Dobu covidovou odnesly opravdu hodně. Nebo vy víte, kde máte svou oblíbenou rtěnku?

V tom lepším případě skončila zapadlá v kabelce, kterou jste rok nevzala do ruky, nebo leží zaprášená někde v koupelně či na toaletní stolku… A dost možná už nemáte žádnou. Líčit si pusu pod roušku je divné a nepraktické, takže jsme povětšinou rezignovaly. Rtěnky skončily na okraji zájmu. Nepoužíváme ty, co máme, natož abychom si kupovaly nové. Jenže to se teď změní! Znovu se chceme cítit sebevědomě, žensky a žádaně. A rtěnka je tím nejlepším prostředkem, jak toho docílit.

Existuje jednoduchá rada, že pokud si chcete zvednou náladu a mít ze sebe dobrý pocit, stačí obtáhnout rty výraznou rtěnkou, usmát se na sebe do zrcadla a je to! Jenže kdy jste to udělala na posled? Takže ta správná doba je právě teď.

Než si ovšem vyberete ten správný odstín, přečtěte si, jak se o své rty správně starat.

3 důležité tipy, bez kterých se vaše pusa neobejde!

Hebké rty nejsou samozřejmost. Co pro ně můžete udělat?

Jaké rtěnky právě teď letí?

Léto bylo odjakživa zaslíbeno jemným růžovým nebo tělovým tónům a transparentním leskům. Není divu, k opálené pleti sedí nejvíc, ale letos je všechno jinak. Ty měsíce, kdy jsme výrazné rty nemohly pyšně předvést celému světu, si potřebujeme vynahradit, a tak se ke slovu dostávají sytější odstíny. Takže pokud máte chuť si udělat radost alespoň jedním novým kouskem do své make-up výbavy, rozhodně by to měla být rtěnka. Sytá, matná a hydratační! Takovou tohle léto prostě potřebujete! Parfumérie brzy zahltí hodně novinek, tak se pojďme podívat na ty, které opravdu stojí za pozornost. Vybírali jsme i dražší kousky, protože po těch měsících půstu, si to prostě zasloužíme! Pokud se ale na sytou rtěnku tak úplně necítíte, nevadí, zkuste barevný lesk. Mnohé vypadají stejně skvěle jako rtěnka, a navíc hodně dobře hydratují, tudíž se stanou vaším věrným společníkem.

Rtěnky a lesky: zásadní novinky sezony

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související