BRADLEY COOPER a JENNIFER GARNER. Nový pár Hollywoodu?

Oba jsou po rozchodu, oba úspěšní herci. Vzplane velká láska?
Bradleym Cooperem a Jennifer Garner
foto: Instagram Jennifer Garner

Čím dál častěji kolují zvěsti, že románek, který spolu mají mít Bradley Cooper (45) a Jennifer Garner (48) začíná nabírat na obrátkách.

Naposledy je měli paparazzi nachytat při romantické procházce na pláži v Malibu, kde byla přítomna i hercova dcera Lea. Od té doby se prý scházejí tajně, zato pravidelně.

„Mají vztah a ani jeden z nich to už mezi přáteli nezapírá. Přesto se stále drží zpět,“ psalo se v magazínu Life & Style. Podle informací to prý začíná být vážné, oba jsou navíc momentálně svobodní. Herečka ukončila v roce 2018 svůj vztah s Benem Affleckem a před pár měsíci se rozešla se svým posledním přítelem. A Bradley Cooper se zase v loňském roce rozešel s modelkou Irinou Shayk. Jennifer Garner se údajně dlouho bála, aby ji Bradley nezlomil srdce jako její bývalý manžel Ben Affleck, se kterým má tři děti. Cooper ji však měl podle zákulisních drbů konečně ujistit, že to s ní myslí vážně.

Oba herci se znají již delší dobu, a to díky natáčení populárního seriálu Alias (2002). Magazín In Touch tvrdí, že Cooper byl pro herečku více jak dvacet let blízkým přítelem, ovšem nikdy nezašel dál. Až do teď, zdá se.

Jak Jennifer tráví víkendy se podívejte zde

Na přímé otázky médií však ani jeden z nich nereaguje a soukromí si střeží. Před pár dny ale Jennifer sdílela video z farmy v Oklahomě. Na záběrech má volné tričko a lacláče, což vyvolalo u fanynek spekulace, zda není těhotná. Ta to však rezolutně vyvrací.

„Je mi 48 let, mám tři zdravé děti a nejsem, a už nikdy nebudu těhotná. Nechme už tohle téma spát,“ odpověděla k dotazům matka dcer Violet a Seraphiny a syna Samuela.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související