Lily Collins: Svatba jako z pohádky v úchvatném letovisku v Coloradu

A ty šaty!
foto: Facebook Lily Collins

Všechny holčičky, malé i velké, musely v posledních dnech utřít slzu. A vydechnout touhou… Protože takovou svatbu má málokdo.

Lily Collins, dcera světoznámého zpěváka a muzikanta Phila Collinse, se proslavila především svou rolí podmanivé Emily v Paříži. Nenáročný seriál hltali úplně všichni. Omotal si nás kolem prstu krásnou Paříže, nádhernými šaty, vtipnými dialogy a hlavně láskou, jak jinak. Tým, který stojí za úspěchem Sexu ve městě znovu odvedl skvělou práci. Ze seriálu je hit a z herců, v čele s Lily, hvězdy. A všichni se nemohou dočkat druhé série, která se začala točit letos v květnu, a právě se dokončuje. Uvedena by měla být snad v listopadu.

Emily in Paris
Foto: Instagram Emily in Paris

Romantika, romantika, romantika…

Lili tuhle pohádku ovšem završila i svou vlastní. Zpráva, že se v sobotu 4. září provdala za Charlieho McDowella obletěla svět. A byla to svatba s velkým S. Konala se Dunton Hot Springs v Coloradu, označovaném jako město duchů z roku 1800. Původně hornické město se nachází v nádherném údolí hor San Juan v Coloradských skalách a romantické sruby dnes ukrývají ten nejvyšší komfort. Celé město si lze pronajmout výhradně pro firemní pobyty, rodinná setkání a svatby. Těžko si jen představit hezčí místo pro svůj velký den.

Mnohem víc než místo konání svatby, zaujaly ovšem šaty nevěsty. Nádherné krajkové šaty s kapucí, vysokým límcem a vlečkou byly od Ralpha Laurena. Podle magazínu Vogue to jsou jedna z mála, jaké kdy značka vytvořila.

foto: Facebook Lily Collins

Našla svého prince

„Nikdy jsem nebyl šťastnější…“ napsala Lily Collins k fotografii ze svatby na svůj Instagram.  „To, co začalo jako pohádka, je teď moje věčná realita,“ dodala. „Nikdy nebudu schopna správně popsat, jak nadpozemský byl minulý víkend…“

foto: Facebook Lily Collins

Pár spolu randí od roku 2019 a od loňského září byl zasnoubený, A kdo je šťastný novomanžel Charlie McDowell? Americký filmový režisér a scenárista se narodil 10. července 1983 v Los Angeles v Kalifornii anglickému herci Malcolmu McDowellovi a americké herečce Mary Steenburgenové. Na sociálních sítích mnohokrát vtipkoval na účet své matky a tvrdil, že jeho skutečnou matkou je herečka Andie MacDowell. Zajímavost? Jeho starší sestra se jmenuje stejně jako jeho žena Lily. V minulosti chodil s herečkou Rooney Marou a později s Emilií Clark. Teď ale, jak se zdá, našel tu pravou…

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související