Lily Collins: Svatba jako z pohádky v úchvatném letovisku v Coloradu

A ty šaty!
foto: Facebook Lily Collins

Všechny holčičky, malé i velké, musely v posledních dnech utřít slzu. A vydechnout touhou… Protože takovou svatbu má málokdo.

Lily Collins, dcera světoznámého zpěváka a muzikanta Phila Collinse, se proslavila především svou rolí podmanivé Emily v Paříži. Nenáročný seriál hltali úplně všichni. Omotal si nás kolem prstu krásnou Paříže, nádhernými šaty, vtipnými dialogy a hlavně láskou, jak jinak. Tým, který stojí za úspěchem Sexu ve městě znovu odvedl skvělou práci. Ze seriálu je hit a z herců, v čele s Lily, hvězdy. A všichni se nemohou dočkat druhé série, která se začala točit letos v květnu, a právě se dokončuje. Uvedena by měla být snad v listopadu.

Emily in Paris
Foto: Instagram Emily in Paris

Romantika, romantika, romantika…

Lili tuhle pohádku ovšem završila i svou vlastní. Zpráva, že se v sobotu 4. září provdala za Charlieho McDowella obletěla svět. A byla to svatba s velkým S. Konala se Dunton Hot Springs v Coloradu, označovaném jako město duchů z roku 1800. Původně hornické město se nachází v nádherném údolí hor San Juan v Coloradských skalách a romantické sruby dnes ukrývají ten nejvyšší komfort. Celé město si lze pronajmout výhradně pro firemní pobyty, rodinná setkání a svatby. Těžko si jen představit hezčí místo pro svůj velký den.

https://www.instagram.com/p/CTlKkflrdjY/

Mnohem víc než místo konání svatby, zaujaly ovšem šaty nevěsty. Nádherné krajkové šaty s kapucí, vysokým límcem a vlečkou byly od Ralpha Laurena. Podle magazínu Vogue to jsou jedna z mála, jaké kdy značka vytvořila.

foto: Facebook Lily Collins

Našla svého prince

„Nikdy jsem nebyl šťastnější…“ napsala Lily Collins k fotografii ze svatby na svůj Instagram.  „To, co začalo jako pohádka, je teď moje věčná realita,“ dodala. „Nikdy nebudu schopna správně popsat, jak nadpozemský byl minulý víkend…“

foto: Facebook Lily Collins

Pár spolu randí od roku 2019 a od loňského září byl zasnoubený, A kdo je šťastný novomanžel Charlie McDowell? Americký filmový režisér a scenárista se narodil 10. července 1983 v Los Angeles v Kalifornii anglickému herci Malcolmu McDowellovi a americké herečce Mary Steenburgenové. Na sociálních sítích mnohokrát vtipkoval na účet své matky a tvrdil, že jeho skutečnou matkou je herečka Andie MacDowell. Zajímavost? Jeho starší sestra se jmenuje stejně jako jeho žena Lily. V minulosti chodil s herečkou Rooney Marou a později s Emilií Clark. Teď ale, jak se zdá, našel tu pravou…

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související