Oblíbená Emily v Paříži: Druhá série oficiálně potvrzena!

Vše, co zatím o oblíbeném seriálu víme
foto: Instagram Emily In Paris

To, o čem se zatím jen šuškalo je nyní jisté. Netflix v nedávném tiskovém prohlášení potvrdil, že další natáčení oblíbeného seriálu se skutečně rozběhlo. Druhá série bude!

Seriál Emily v Paříži měl premiéru 2. října 2020 a okamžitě se stal hitem. Ano, mnozí ho považovali za povrchní, naivní až hloupoučký. Pravdou ovšem je, že příběh mladé Američanky, která je vyslána do Paříže do luxusní marketingové firmy, kde se má starat především o rozvoj sociálních sítí, většinu diváků, a hlavně divaček, nadchnul.

Během prvních 28 dnů ho zhlédlo neuvěřitelných 58 milionů domácností. Což z něj činí nejpopulárnější komediální seriál Netflixu roku 2020. Zdá se, romantická story z Paříže nemohla přijít v lepší čas. Byla takovým zablýsknutím ve smutných časech, vzpomínkou na normální život, cestování a vysedávání na zahrádkách barů…

Zprávy ze zákulisí…

Emily sama by nedokázala vymyslet lepší marketingovou kampaň, než jí připravila pandemie koronaviru. A když první desetidílná série skončila, všichni se ptali, kdy bude druhá. Bohužel, co pandemie přidala seriálu na popularitě, to mu ubrala na možnostech pokračování. Připravené natáčení se stálo odkládalo, ale teď už je to naštěstí potvrzené. Rozběhlo se 3. května. A podle zákulisních zpráv nemá chybět nikdo z hrdinů první série. Těšit se tak snad můžeme na rozuzlení milostného trojúhelníku mezi Emily, Gabrielem a Camille, ale scénáristé prý mají v plánu více rozehrát i příběh Emilyny šéfky Sylvie Grateau. Emily a Mindy spolu mají v budoucnu i bydlet a objevit se údajně má v Paříži i Emilyna šéfka z Chicaga Kate Walsh, kterou hraje Madeline Wheeler.

Kdy se druhé série dočkáme, zatím není jisté, zatím se mluví o listopadu tohoto roku.

Co se týká lokací, proslýchá se, že štáb by se rád podíval i do Itálie, ale není jisté, zda to bude možné.

Že se opravdu natáčí, si lze ověřit i na sociálních sítích, kde všichni hlavní hrdinové sdílí svou radost se shledání i pokračování seriálu. Například Ashley Park, která hraje postavu Mindy, se pochlubila fotkou pořízenou v St. Tropez s popiskem: Konečně zase spolu. Chyběla jsi mi Mindy a jsem vděčná za tyhle skvělý holky!! První týden natáčení druhé série byl neskutečný a magický v mnoha ohledech, nemůžeme se dočkat, až se s vámi podělíme. #emilyinparis

Velmi aktivní je na svých sítích i představitel fešného kuchaře Gabriela Lucas Bravo. Pro magazín Glamour se nechal slyšet, že si myslí, že Gabriel Camille velmi miluje, ale také cítí hodně vášně k Emily. „Je tam hodně sexuální chemie, ale i něco navíc,“ řekl. Jak to prý ale nakonec dopadne, prý neví ani on. Jen scénáristé.

A zatím si můžeme koupit Emilyno pouzdro na telefon (které ve skutečnosti patřilo kostýmní návrhářce Patricii Field) a oprášit svou francouzštinu. Nebo možná i italštinu? Uvidíme, necháme se překvapit!


Lucas Bravo: Kritikům seriálu Emily in Paris rozumím

Lucas Bravo
Podle Lucase Bravo má Paříž mnoho tváří a jednou z nich je i ta ztvárněná v seriálu.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související