Lucas Bravo: Kritikům seriálu Emily in Paris rozumím.

Hvězda seriálu, krásný Gabriel. Kdo je tenhle šaramantní Francouz?
Lucas Bravo
foto: Instagram Lucas Bravo

Získal si nejen srdce Emily, ale i naprosté většiny divaček. Není divu, že o něm chtějí vědět víc. Nejraději všechno! Co si myslí o seriálu a proč je podle něj tak populární?

Když Emily poprvé omylem odemykala dveře svého souseda a otevřel jí tenhle fešák, bylo jasné, že dějová linka seriálu s ním určitě počítá. Aby ne! Hezký, trochu roztomile nesmělý, ale zároveň dost sexy… Jo, není divu, že se do něj Emily zakoukala. Pohledný kuchař Gabriel je ústřední postavou seriálu Emily in Paris, který Netflix vypustil do světa druhého října. A je z něj prvotřídní hit.

Zleva Lily Collins, Lucas Bravo a režisérka Zoe Cassavetes
foto: Instagram Lucas Bravoo

„Lidé chtějí cestovat, bavit se, normálně žít,” vysvětluje úspěch seriálu Lucas Bravo, který Gabriela ztvárnil. „A to jde v této pohnuté koronavirové době, opravdu těžko. A tak je každý únik z nelehké reality vítaný. Milý seriál postavený na špičkové módě, romantice, zábavě a iluzi nejkrásnějšího města na světě je pro takový únik ideální. Všichni bychom chtěli žít ve světě Emily. Skutečnost je ale bohužel o dost krutější,” je přesvědčen Lucas.

Nereálný obrázek Paříže, kde město působí jako z pohádky, ostatně kritici seriálu vyčítají nejvíce. I Francouzi jsou tu vylíčeni podle těch největších stereotypních názorů, které o nich panují. A Lucas s těmito kritickými hlasy v podstatě souhlasí. „Myslím, že mají svým způsobem pravdu,” řekl nedávno pro časopis Cosmopolitan. „Vykreslujeme klišé a předkládáme divákům jedinou vizi Paříže. Paříž je ale jedním z nejrozmanitějších měst na světě. Je tu tolik různorodého, tolik odlišných chutí a vůní, žije tu tolik národností… Celý život by nestačil na to, aby člověk poznal vše, co se v Paříži děje. Jako by se sem smrskl celý svět.

A pokud chcete vyprávět příběh o Paříži, musíte si vybrat jen jeden úhel pohledu. Francouzští kritici nechápou, že seriál nabízí jen jednu vizi. Tvrdí, že tohle není Paříž. Já ale říkám, kdepak, i tohle je Paříž,” dodává Bravo.

On sám ale před ruchem velkoměsta utekl na venkov. Letos v létě se přestěhoval z Paříže do lesa u Fountainebleau. Hlavně prý proto, aby slyšel vítr ve stromech a hlasy ptáků i v dopoledních hodinách.

Lucas Bravo. Co o něm nevíte?

  • Narodil se v roce 1988 pochází z Nice v jižní Francii. Jeho otec Daniel Bravo byl profesionální hráč fotbalu, matka Eva Bravo zpěvačka.
  • Dříve se živil jako model. V roce 2017 se po boku Ellie Bamber objevil v reklamě pro Chanel. Měl také smlouvu s modelingovými agenturami Tribe Management a Viva Model Management. Pracoval převážně v USA a ve Francii.
  • Než se proslavil rolí kuchaře Gabriela v seriálu Emily in Paris, objevil se v několika francouzských televizních show a filmech.
  • Před několika lety také pracoval v jedné restauraci jako kuchař. Proto, když si přečetl scénář k seriálu, jeho první myšlenka prý byla: „Ty jo, to je role přesně pro mě!” I proto neměl problém v jedné z epizod předvést Emily, jak se správně po francouzsku připravují omelety.
  • Mluví plynně francouzsky i anglicky, měří 1,85 cm váží 75 kilo, má modré oči a tvrdí, že je singl!

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související