Jennifer Lopez a Ben Affleck se nečekaně vzali. Ve Vegas!

foto: CinemArt

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez a herec Ben Affleck zpečetili svou lásku před Bohem i před zákonem. Informace o tajné svatbě přinesl jako první portál TMZ.

Zdroj bulvárního magazínu tmz.com získal důkaz o povolení k sňatku vystavené v okrese Clark County v Nevadě. Na dokumentu stojí civilní jména slavných umělců – Benjamin Geza Affleck a Jennifer Lynn Lopez. Radostnou novinku poté ještě novinám potvrdil i člověk z blízkého okolí páru.

Missis Affleck

Své ano si řekli v Las Vegas 16. července. Jennifer Lopez pak požádala o změnu jména na „Jennifer Affleck“. „Bennifer“, jak fanoušci pojmenovali slavný pár, se později pochlubili záběry z obřadu na sociálních sítích a sama Jennifer vydala krátce po půlnoci oficiální prohlášení, ve kterém tajnou a nečekanou svatbu sama potvrdila. „Vše co potřebuješ je láska,“ napsala a dodala: „Jsme nesmírně vděční a šťastní, že tvoříme úžasnou rodinu, složenou z pěti dětí a máme konečně život, na který jsme se nemohli těšit víc.“

„Bylo to super. Nechyběli tam ani děti jak Benna tak Jennifer. Prostě se chtěli vzít, a tak to udělali,“ popsal magazínu People jeden ze svatebčanů.

To, že sa Ben a Jennifer vzali, není vlastně až tak překvapivé, protože od chvíle, co dali své lásce druhou šanci, působili dojmem, že skutečně už nechtějí ztrácet čas. Dvojice spolu randila už v minulosti, a to v roce 2002. Po dvou letech se zasnoubili a nakonec místo plánované svatby přišel nečekaný rozchod.

V únoru 2022 Lopez otevřeně mluvila o tom, jak je jejich obnovený vztah jiný než ten, který před lety skončil. V rozhovoru pro Rolling Stone uvedla, že i vzhledem k jejich minulosti si už nyní neumí svůj život bez Afflecka představit. „Cítíme, že to, co jsme znovu našli, je mnohem cennější, než to, co bylo dřív. Proto si své štěstí nyní více chráníme. Jsme zkušenější a moudřejší.“

Dvojice se opět zasnoubila v dubnu 2022. Poté, co byla Lopez viděna s impozantním prstenem na ruce, pochlubila se s novinkou na Twitteru. „Musím se podělit o opravdu vzrušující příběh,“ řekla ve videu z 8. dubna.

Podle portálu TMZ byly už minulý měsíc spatřeny u obrovského pozemku v Beverly Hills stěhovací vozy, stejně jako u současných domů Bena i Jennifer. Podle všeho je tedy jasné, že si spolu zařizují nové hnízdečko lásky v domě, kde dříve bydlel Danny DeVito s manželkou Rheou Perlman.

Zdá se, že pohádka o jejich lásce má i své šťastné zakončení. A povídačky o tom, že jejich vztah je jen zdařilým reklamním trikem, jsou zcela liché. Ti dva se opravdu mají rádi. Přejeme jim to!

zdroj: TMZ.com, People, Glamour

Čtěte dál nejnovější informace:

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související