Manželé Affleck: „Na lásku stojí za to čekat.“

foto: Vertical Ent.

Slavný pár se nečekaně oddal v Las Vegas. Ben Affleck a Jennifer Lopez jsou manželé. Informaci o tajné svatbě nakonec minutu po půlnoci 18. července potvrdila sama zpěvačka na sociální síti.

„Dokázali jsme to. Láska je krásná. Láska je něžná. A ukázalo se, že láska je trpělivá. Dvacet let čekání. Přesně to, co jsme chtěli se stalo. 16. července v noci jsme letěli do Vegas, stáli ve frontě na licenci s dalšími čtyřmi páry. Všichni jsme podnikli stejnou cestu, abychom se dostali do největšího města svateb na světě,“ pochlubila se na svém profilu slavná zpěvačka Jennifer Lopez.

Ve svém oficiálním prohlášení pak popsala, co se přesně ten večer událo. „Za námi se dva muži drželi za ruce, před námi mladý pár, který v den druhých narozenin své dcery podnikl tři hodiny jízdy z Victorville. Všichni jsme chtěli totéž – abychom světu ukázali svou lásku skrze starověký symbol, kterým je manželství,“ popsala zpěvačka.

Přestože pár by mohl zvolit svatbu skutečně velkolepou, rozhodli se pro intimní a tajný obřad, který si spolu s dětmi užili plnými doušky. „Do malé bílé svatební kaple jsme se jen tak tak dostali do půlnoci. Vše trvalo pár minut a pak jsme se vyfotili v růžovém kabrioletu Cadillac, který kdysi používal sám král Elvis Presley.“

Stejně prosté bylo i jejich oblečení a samotný obřad. „S těmi nejlepšími svědky, jaké si dokážete představit, v šatech jak ze starého filmu, jsme si v malé kapličce přečetli navzájem vlastní sliby a dali si prsteny na důkaz lásky, které budeme nosit po zbytek života. Za doprovodu hudby z Bluetooth jsme prošli úzkou uličkou ven,“ popsala Jennifer.

Přestože byla svatba skromná, pro oba to bylo to nejkrásnější rozhodnutí. „Byla to nakonec ta nejlepší možná svatba, jakou jsme si mohli představit. Když je láska skutečná, jediné, na čem v manželství záleží, je slib, který si vzájemně dáme s tím, že se budeme milovat, starat se o sebe, rozumět si, budeme trpěliví, milující a dobří jeden k druhému. Byla to ta nejlepší noc našeho života. Děkuji kapli Little White Wedding za to, že jsem se zde mohla během přestávky převléknout, zatímco Ben se převlékal do svého starého saka ze skříně na pánských záchodech,“ s úsměvem prozradila šťastná novomanželka.

Na závěr pak paní Jennifer Lynn Affleck dodala: „Měli pravdu, když řekli, že vše, co potřebujete, je láska. Jsme oba vděční, že toho v životě máme tolik. Novou rodinu, pět úžasných dětí a život, na který jsme nikdy neměli tolik důvodů se těšit. Vyčkejte a možná najdete stejně krásný okamžik svého života, jako prožíváme my teď, při projížďce Las Vegas v půl dvanácté noci v tunelu lásky, kde jsou i naše děti. Láska je skvělá věc, možná ta nejlepší věc – a stojí za to na ni čekat.“

zdroj: TMZ.com, People, Glamour.com, On The JLoLíbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související