Thor Chris Hemsworth: Za lásku jako hrom dostal neuvěřitelných 20 milionů dolarů

foto: Falcon

Za první film Thor dostal charismatický herec v roce 2011 podle spekulací bulvárního tisku „jen“ 150 000 USD, za třetí pokračování klasické marvelovky z roku 2017 Thor: Ragnarok už velmi slušných 15 milionů USD a za ten poslední dokonce 20 milionů dolarů. Což znamená, že za 11 let jeho cena ve světě filmu stoupla víc jak stonásobně.

Producentům se ale investice do pohledného osmatřicetiletého Australana rozhodně vyplatila, protože celosvětově už film Thor: Love and Thunder do této chvíle vydělal více než 700 milionů dolarů. Role, která odstartovala jeho kariéru, přitahuje fanoušky po celém světě, a v té poslední se dokonce představil v celé své kráse tak, jak ho Ódin stvořil. Takže i divačky si přišly na své.

Pochvalou na jeho adresu nešetřila ani kolegyně Natalie Portman, která ve filmu ztvárnila Jane Foster. „Chris dobře ví, že jsem veganka a byl tak milý, že ráno před naší líbací scénou nejedl maso. Opravdu jsem to ocenila, bylo to od něj moc ohleduplné,“ svěřila se magazínu Daily Mail.

Vtipný Thor?

Většina fanoušků se shoduje, že poslední Thor: Láska jako hrom je z celé série asi nejvtipnější. Režie se znovu jako v přechozím díle Thor: Ragnarok ujal Taika Waititi a spolupodílel se i na scénáři. Thor (Chris Hemsworth) se tentokrát nachází na své nejtěžší životní cestě – snaze o nalezení vnitřního míru. Jeho nelehkou pouť za klidem ale přeruší galaktický zabiják Gorr the God Butcher (Christian Bale), který usiluje o zánik bohů. Thor proto požádá Valkýru (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) a svou expřítelkyni Jane Foster (Natalie Portman), která k Thorovu překvapení ovládá mocné kladivo Mjolnir stejně jako on sám. Společně se vydávají na vesmírné dobrodružství, aby odhalili tajemství Gorra a zastavili ho dříve než bude pozdě…

Chrisova oblíbená superhrdinka

Hollywoodská hvězda nedávno zveřejnila na Instagramu dvě fotografie, které leccos vypovídají o jeho soukromí. Je na nich on a jeho dcera Indie při natáčení dvou filmů, které od sebe dělí 11 let.

První fotografie je z roku 2012 a ukazuje Chrise v kostýmu, kdy láskyplně zírá na malou Indii při přípravě filmu Thor: The Dark World. Druhá ukazuje Chrise, jak objímá svou malou holčičku při natáčení nejnovějšího filmu. „Tady jsou dvě fotky mě a mé dcery. Jedna zachycená na place před 11 lety, druhá je z Thor: Love and Thunder. Je to moje oblíbená superhrdinka,“ napsal sladké vyznání ke snímku.

Během nedávného rozhovoru s novinářem Kevinem McCarthym Chris odhalil, že natáčení nejnovějšího Thorova příběhu bylo ve skutečnosti rodinnou záležitostí, jak pro některé herce tak i pro režiséra Taiku Waititiho. „Bylo to opravdu skvělé. Moje děti tam moc chtěly být se mnou. I Taika tam měl své děti, Christian Bale a Natalie (Portman) si je na plac vzali také. A moje dcera si zahrála postavu Lásky,“ prozradil.

Chris Hemsworth má se svojí ženou Elsou Pataky celkem tři děti – dceru Indii (2012) a syny – dvojčata Tristana a Sashu (2014).

Zdroj: www.dailymail.co.uk

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související