Jennifer Lopez & Ben Affleck: Mluví se o svatbě…

Ben prý už kupuje prstýnky
foto: Columbia/Sony

Staronový pár Ben Affleck a Jennifer Lopez plní titulní stránky bulvárních médií už několik měsíců. Inu, bylo to sousto, když je poprvé načapali, jak se spolu tulí po tmě v autě…

A zdá se, že se to hezky vyvíjí. Stará láska asi opravdu nerezaví a slavný pár jen září štěstím. A odškrtává jeden pomyslný vztahový milník za druhým. Takže by nemuselo být zas takovým překvapením, že údajně mluví i o svatbě.

Jak napsal portál Us Weekly , oba jsou prý opravdu „šíleně“ zamilovaní a podle jejich zdroje si zejména Ben Affleck nechce nechat ujít příležitost si Jennifer pojistit. Byla to ona, kdo ze vztahu v minulosti utekl a Ben prý nehodlá dopustit, aby se to stalo znovu. Údajně ho už viděli, jak obchází luxusní klenotnictví Tiffany &Co v Los Angeles a prohlíží si vitríny se zásnubními prsteny. Také už vidíte ten diamant, který by se na ruce JLO tak hezky vyjímal?

Bylo, nebylo…

Jennifer Lopez a Ben Affleck se zasnoubili už v roce 2002, poté, co se potkali při natáčení filmu Gigli, JLO byla tenkrát vdaná, ale přeskočila jiskra a brzy na to se rozváděla… Rok poté bylo ohlášená velkolepá svatba, ovšem nakonec byla odvolána. Údajně kvůli velké pozornosti médií. V roce 2004 se pár definitivně rozešel. Každý z nich si poté našel nového partnera. Affleck se oženil s herečkou Jennifer Garner a JLO si vzala Marca Anthonyho. Oběma se narodily děti a zazvonil konec…

Jenže pohádky, jak vidno, není konec. Krátce poté, co Lopez a Alex Rodriguez letos v dubnu po měsících spekulací oficiálně potvrdili svůj rozchod, se aférka mezi bývalými snoubenci rozhořela znovu. A pěkně naplno! Od té doby si užili společnou dovolenou a přivedli s sebou své děti (a Affleckovu matku) na rande… Nechávají se všude fotit ruku v ruce a působí velmi harmonicky, takže blížící se zasnoubení by rozhodně nebylo tou nejvíce šokující zprávou o celebritách, kterou jsme letos slyšely. Na oficiální prohlášení si ale budeme muset počkat. Uvidíme, zda tahle bublina zase nesplaskne.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související