Jennifer Lopez & Ben Affleck: Mluví se o svatbě…

Ben prý už kupuje prstýnky
foto: Columbia/Sony

Staronový pár Ben Affleck a Jennifer Lopez plní titulní stránky bulvárních médií už několik měsíců. Inu, bylo to sousto, když je poprvé načapali, jak se spolu tulí po tmě v autě…

A zdá se, že se to hezky vyvíjí. Stará láska asi opravdu nerezaví a slavný pár jen září štěstím. A odškrtává jeden pomyslný vztahový milník za druhým. Takže by nemuselo být zas takovým překvapením, že údajně mluví i o svatbě.

Jak napsal portál Us Weekly , oba jsou prý opravdu „šíleně“ zamilovaní a podle jejich zdroje si zejména Ben Affleck nechce nechat ujít příležitost si Jennifer pojistit. Byla to ona, kdo ze vztahu v minulosti utekl a Ben prý nehodlá dopustit, aby se to stalo znovu. Údajně ho už viděli, jak obchází luxusní klenotnictví Tiffany &Co v Los Angeles a prohlíží si vitríny se zásnubními prsteny. Také už vidíte ten diamant, který by se na ruce JLO tak hezky vyjímal?

Bylo, nebylo…

Jennifer Lopez a Ben Affleck se zasnoubili už v roce 2002, poté, co se potkali při natáčení filmu Gigli, JLO byla tenkrát vdaná, ale přeskočila jiskra a brzy na to se rozváděla… Rok poté bylo ohlášená velkolepá svatba, ovšem nakonec byla odvolána. Údajně kvůli velké pozornosti médií. V roce 2004 se pár definitivně rozešel. Každý z nich si poté našel nového partnera. Affleck se oženil s herečkou Jennifer Garner a JLO si vzala Marca Anthonyho. Oběma se narodily děti a zazvonil konec…

Jenže pohádky, jak vidno, není konec. Krátce poté, co Lopez a Alex Rodriguez letos v dubnu po měsících spekulací oficiálně potvrdili svůj rozchod, se aférka mezi bývalými snoubenci rozhořela znovu. A pěkně naplno! Od té doby si užili společnou dovolenou a přivedli s sebou své děti (a Affleckovu matku) na rande… Nechávají se všude fotit ruku v ruce a působí velmi harmonicky, takže blížící se zasnoubení by rozhodně nebylo tou nejvíce šokující zprávou o celebritách, kterou jsme letos slyšely. Na oficiální prohlášení si ale budeme muset počkat. Uvidíme, zda tahle bublina zase nesplaskne.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související