Jennifer Lopez a Alex Rodriguez. Rozešli se? Oba to popírají!

foto: Instagram Jennifer Lopez

V pátek proběhla médii zpráva, že Jennifer Lopez a Alex Rodriguez už nejsou pár. Včera ale vydali prostřednictvím svého zástupce prohlášení, že spolu zůstávají, jen prý „pracují na některých věcech“.

Původní zpráva od údajně blízkého přítele páru zněla, že už spolu Jennifer Lopez a Alex Rodriguez nejsou týdny. Pravdou ovšem je, že spolu byli naposled vyfotografováni před měsícem v Dominikánské republice, kde Jennifer natáčí film.

foto: Instagram Jennifer Lopez

J.Lo a A-Rod se zasnoubili v březnu 2019 poté, co spolu dva roky chodili. Pár už dvakrát odložil, údajně kvůli pandemii, plánovou svatbu. „Chystali jsme to, a opravdu to chtěli udělat, ale nevím, jestli to budeme schopni naplánovat znovu, přiznala zpěvačka In the Morning. „Zrušili jsme to a od té doby jsme o tom moc nemluvili. Není žádný spěch. Chceme to udělat správně, až to zvládneme.”

Že má pár problémy, na veřejnost prosakuje už nějakou dobu. Hodně se mluvilo o Alexových údajných nevěrách, které vždy razantně popřel. Na svatého Valentýna dostala od svého snoubence Jennifer Lopez obří kytici růží, s kterou se ihned pochlubila na svém Instagramu.

„Panebože, co to má znamenat? Je to úžasné. Ach zlato, děkuji,” je slyšet v příspěvku, ke kterému ještě mimo jiné napsala: „Únor je náš výjimečný měsíc… Měsíc našeho výročí… Poprvé jsme se potkali 1. února… Poprvé jsme si vyšli o dva dny později a od té doby není dne, kdy bychom nebyli spolu nebo spolu nemluvili… Umíš mě rozesmát… Miluji tvůj hříšně vtipný smysl pro humor… Miluju tě za vše, co pro mě děláš.”

Zdá se tedy, že na zprávu, zda jim láska vydrží, nebo se jen přidají k párům, které nevydržely tuhý lockdown a všechny nepříjemnosti spojené s pandemií, si musíme ještě počkat.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související